TOP7 nowości filmowych, które obejrzysz online w jesienne wieczory

Jesienna aura sprzyja długim maratonom filmowym w gronie rodziny i znajomych. A co jeśli nie możesz doczekać się hitów, które tak bardzo chciałeś obejrzeć w domowym zaciszu? Sprawdź, jakie produkcje możesz obejrzeć w telewizji online.

Telewizja online na jesień

W ostatnim czasie coraz popularniejsza staje się telewizja online, która gwarantuje najlepszą jakość dźwięku i obrazu. Unikalne połączenie telewizji i Internetu w najlepszym wydaniu otwiera przed użytkownikami niespotykane dotąd możliwości, jaką jest chociażby telewizja na żywo. Może być dostępna na kilku urządzeniach jednocześnie, a jej walory szczególnie mocno docenisz w jesienne, ponure wieczory. Jednym z dostawców, którzy oferują tego typu usługę na najwyższym poziomie, jest INEA. To zasługa szybkiego
i stabilnego Internetu opartego na symetrycznym łączu światłowodowym, gwarantującego taką samą prędkość zarówno pobierania, jak i wysyłania danych. Co więcej, wartość ta może wynosić o wiele więcej niż 1 Gb/s, a samo łącze jest znacznie stabilniejsze niż u konkurentów, którzy oferują światłowód asymetryczny – o większej prędkości pobierania, niż wysyłania danych. Warto też dodać, że zmieniając dostawcę telewizji online na INEA, możesz wybrać także paczki tematyczne kanałów nawet bez przywiązania czy odtwarzać wybrane programy nawet do 7 dni wstecz – nie wspominając o nagrywaniu i przewijaniu programów oraz wyszukiwaniu po gatunkach.

Telewizja online to możliwość oglądania Twoich ulubionych programów telewizyjnych
w aplikacji INEA Online TV na żywo w różnych miejscach i nawet na kilku urządzeniach jednocześnie. Nudna podróż pociągiem? A może weekend za miastem, w czasie którego nie dopisuje pogoda? Telewizja online to odpowiedź na wszystkie te problemy, koniecznie sprawdź, jakie nowości filmowe możesz aktualnie obejrzeć na żywo na smartfonie, tablecie lub komputerze.

Przeczytaj także:  Suszarki do ubrań – zalety i wady wybranych rozwiązań

Nowości filmowe, które obejrzysz w jesienne wieczory w TV na żywo

Skoro możliwości korzystania są tak ogromne, warto przedstawić nasz subiektywny ranking filmów, które po prostu musisz obejrzeć w telewizji online.

1. Domino (2019), reż. Brian De Palma

Typowy film akcji, którego akcja toczy się w Kopenhadze. Podczas interwencji policjanci przypadkowo zatrzymują groźnego islamskiego terrorystę, któremu mimo wszystko udaje się zbiec, raniąc przy tym jednego z funkcjonariuszy. Partner poprzysięga zemstę, nie wiedząc,
w jak niebezpieczną grę się w ten sposób angażuje.

2. Tajemnica pieczęci smoka (2019), reż. Oleg Stepchenko

Niezwykle ciekawa produkcja chińsko-rosyjska w klimacie fantasy. Angielski podróżnik otrzymuje zadanie stworzenia niezwykłej mapy. Czy to się uda?

3. Prawie przyjaciele (2016), reż. Jake Goldberger

Komediodramat, którego reżyserem jest Jake Goldberger. Znakomity kucharz, Charlie, traci wiarę we własne możliwości oraz rozwój – wszystko przez niespełnioną miłość. Jak znów stanąć na nogi i przekonać się, że „chcieć, to móc”?

4. 10 rzeczy do zrobienia zanim zerwiemy (2020), reż. Galt Niederhoffer

Świetna propozycja na wieczór we dwoje. Drogi dwójki singli przekonanych o tym, że miłość nie ma większego sensu, przecinają się. Co wyjdzie z tego niezwykłego połączenia?

5. Tajniak 2 (2019), reż. Leslie Small

Komedia, która przywróci uśmiech na twarzy nawet największych, jesiennych ponuraków. Jak potoczą się losy agenta Antona oraz jego brata?

6. Faworyta (2018), reż. Giorgos Lanthimos

Przeczytaj także:  Wystrój domu: 10 akcesoriów, które sprawią, że Twoje cztery ściany będą gotowe na wiosnę

Wspaniały i przepiękny film, którego wydarzenia mają miejsce na początku XVIII wieku. Anglia toczy wojnę z Francją. Polityka miesza się z uczuciami, jak potoczą się losy doradczyni królowej oraz jej nowej służącej?

7. Przetrwać do świtu (2020), reż. Nima Fakhrara

Jedną z głównych ról gra tutaj legenda kina akcji – Bruce Willis. Lekarz o nienajlepszej opinii, staje się zakładnikiem we własnym domu wraz ze swoją rodziną. Niestety napastnicy sami potrzebują pomocy medycznej.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
Informacja prawna