Sen, który regeneruje

Pojawienie się nowego członka rodziny nieco przedstawia świat do góry nogami, a najważniejszym celem staje się zapewnienie mu podstawowych potrzeb. Zdrowe, najedzone i wyspane dziecko to skarb, który ochoczo poznaje świat, chce się bawić i oczywiście jest gotowy na zdobywanie kolejnych umiejętności. Oczywiście w szeregu niezbędnych rzeczy i tych, które może niekoniecznie nam się przydadzą, znajdują się także różnego rodzaju śpioszki i śpiworki, kołderki i otulacze, które mają sprawić, że w nocy maluch będzie czuł się bezpiecznie, będzie mu ciepło, ale nie za gorąco. Wybór konkretnej rzeczy zależy od preferencji rodziców oraz samego niemowlaka, ale coraz większym powodzeniem cieszą się śpiworki z nogawkami.

  1. Wygoda i komfort termiczny
  2. Estetyczny detal

Wygoda i komfort termiczny

W przeciwieństwie do kocyków czy też kołderek śpiworki z nogawkami sprawiają, że niezależnie od tego, jak mocno maluszek wierci, okrycie jest zawsze na swoim miejscu i gwarantuje tak ważne ciepło. Ten dodatek jest rewelacyjny do łóżeczka, choć sprawdza się również w wózku czy w czasie podróży. To rewelacyjna alternatywa dla tradycyjnej pościeli,  wygoda dla rodziców i swoboda dla dziecka. Poza tym  śpiworek do spania dla niemowlaka dba również o zdrowie maluszka oraz ogranicza różnego rodzaju zagrożenia, jakie w trakcie sny mogą się pojawić. Inną sprawą jest to, że rewelacyjnie wyglądają i podkreślają urok dziecięcego pokoju. Sam kształt oraz wzory czy też systemy zapięć są bardzo interesujące.

Estetyczny detal

W sklepach znaleźć można zarówno śpiworki dla niemowląt, jak i propozycje dla starszych dzieci. W gruncie rzeczy chodzi o to, by maluch się nie rozkopywał, a tym samym nie wychłodzić się w nocy czy w czasie drzemki. Rodzice też nie są zmuszeni kontrolować, czy dziecko jest odpowiednio przykryte, nie marznie oraz nie przegrzewa się, co jest kolejnym powodem, by wybrać tego typu rozwiązanie. Otulacze z wełny merino dodatkowo wykorzystują rewelacyjne runo, by zapewnić komfort termiczny w każdych warunkach, a co za tym idzie i latem, i zimą można zagwarantować maluchowi sen, który da mu tak ważny odpoczynek i regenerację sił – oczywiście rodzicom też. Śpiworek jest czymś w rodzaju szerokiej piżamy, którą dzieci po prostu uwielbiają. Utrzymuje właściwą temperaturę ciała, nie ogranicza swobody, a tym samym można się wiercić do woli, a okrycie jest zawsze w tym samym miejscu – czyli tam gdzie powinno być. Świetnie będzie również sprawdzać się w foteliku samochodowym, na urlopie czy też plenerowym wypadzie.

Przeczytaj także:  Czym powinien charakteryzować się dobry wózek spacerowy?

Zobacz także artykuł: https://fashionandbeauty.pl/z-kim-spimy-w-lozku-dzieci-kot-pies-i-niewidoczne/

Informacja prawna