Praktyczne prezenty na Dzień Chłopaka. Oto nasze pomysły

Wielu mężczyzn ceni sobie praktyczne prezenty, które posłużą im jak najdłużej. Warto jednak zaznaczyć, że dziś wśród pożądanych niespodzianek nie pojawiają się przedmioty codziennego użytku, ubrania czy zbierające kurz ozdoby. W obecnych trendach dotyczących obdarowywania, tego typu podarunki to różnego rodzaju atrakcje, dzięki którym mężczyzna może zdobyć nowe, przydatne umiejętności. To prezenty w formie przeżyć, pozostawiające po sobie również niezapomniane wspomnienia. Zobacz nasze praktyczne prezenty na Dzień Chłopaka!

Praktyczne prezenty na Dzień Chłopaka

Zanim poznasz nasze propozycje, zwróć uwagę na to, czym są lub powinny być praktyczne prezenty. To przede wszystkim różnego rodzaju formy spędzania wolnego czasu, podczas którego obdarowany zdobędzie nowe umiejętności, które chociaż częściowo, wykorzysta w codziennym życiu. Warto, aby nawiązywały do zainteresowań, pasji i osobowości obdarowanego. Weź również pod uwagę jego predyspozycje i możliwości. To przydatna wiedza, jeśli będziesz rozważać przykładowo zakup szkolenia spadochronowego.

Zobacz nasze propozycje I przekonaj się, że praktyczny prezent dla niego wcale nie musi być nudny! Wśród atrakcji znajdziesz zarówno propozycje kreatywne, jak i sportowe.

Kurs – przedstawiciel handlowy

Szkolenie na przedstawiciela handlowego to doskonały pomysł na prezent dla mężczyzny, który pracuje w handlu lub zamierza się w tym kierunku przebranżowić. Stanowi uzupełnienie posiadanej dotychczas wiedzy o sposoby dotarcia do klienta i skutecznej rozmowy, metod komunikacji pozytywnej oraz  przyswajania nawyków skutecznego lidera sprzedaży. W trakcie kursu obdarowany nauczy się rozpoznawania motywacji klienta oraz technik zamykania i kończenia sprzedaży. Kurs to kreatywna i zarazem bardzo praktyczna propozycja na prezent z okazji Dnia Chłopaka. Oprócz wymienionych zagadnień, poruszona zostanie tematyka coachingu, który jest przydatnym narzędziem w pracy i życiu handlowca. Warto podkreślić, że kurs jest w formie online, a po zdaniu egzaminu obdarowany otrzyma certyfikat, który na pewno wzbogaci jego CV.

Przeczytaj także:  Jakie kwiaty na imieniny koleżanki z pracy?

Szkolenie z bezpiecznej jazdy

Mężczyzna, którego chcesz obdarować z okazji Dnia Chłopaka, niedawno zdał prawo jazdy lub chce się nieco podszkolić? Szkolenie z bezpiecznej jazdy to świetny sposób, by między innymi udoskonalić technikę jazdy, wyeliminować złe nawyki czy nabrać wprawy w poruszaniu się autem w trudnych warunkach drogowych. Szkolenie prowadzone jest przez doświadczonych instruktorów na torze lub w ruchu ulicznym, a obdarowany będzie mógł uzyskać odpowiedzi na nurtujące go pytania. Praktyczna wiedza, którą zdobędzie podczas kursu, na pewno przyda mu się na co dzień.

Kurs na sternika motorowodnego

Jeśli bliski Ci mężczyzna marzy o tym, by samodzielnie móc pływać jachtem motorowym, kurs na sternika mu w tym zdecydowanie pomoże, ponieważ kończy się egzaminem. To kompleksowy kurs, podczas którego obdarowany zdobędzie wiedzę zarówno praktyczną, jak i teoretyczną. Warto podkreślić, że jest to też świetna zabawa pod opieką wykwalifikowanej kadry instruktorów, których zamiłowanie do sportów wodnych i żeglugi pozwalają opanować wiedzę w przyjaznej atmosferze.

Projekt własnej koszuli

Kolejne skarpetki, T-shirt na pewno nie wywołają takiej radości jak możliwość stworzenia koszuli według własnych preferencji! Obdarowany będzie mógł zaprojektować koszulę w aplikacji Tyxo za pomocą techniki Made To Measure, dzięki czemu będzie dosłownie skrojona na miarę jego potrzeb. Właściwy proces projektowania rozpoczyna się od wyboru jednej z kilkunastu tkanin, następnie rodzaju linii guzików, kołnierzyka czy mankietu. Jeśli któryś z elementów nie będzie pasował do wybranego materiału, aplikacja sama to zasugeruje! Gwarantujemy, że ten prezent na Dzień Chłopaka okaże się niezwykle praktyczny, a jego realizacja dostarczy wielu pozytywnych emocji.

Przeczytaj także:  Sukienka na wesele w stylu boho — co będzie strzałem w dziesiątkę?

Te i inne propozycje praktycznych prezentów na Dzień Chłopaka znajdziesz na stronie Prezentmarzeń. Zaznacz interesującą Cię kategorię, lokalizację i wybierz upominek, którego obdarowany długo nie zapomni!

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
Informacja prawna