Kreatyna creapure i inne suplementy – postaw na zdrową i piękną sywletkę

Zdrowie jest jedną z najważniejszych wartości, jeśli nie tą najważniejszą. Dbałość o nie to obowiązek każdego rozsądnego człowieka, bo łatwo je stracić, ale odzyskanie go może być już bardzo trudne, a nawet zupełnie niemożliwe. Dlatego tak ważne są dieta, zdrowy tryb życia i świadomość, że wszystko, co się je i robi, ma wpływ na zdrowie lub jego uszczerbek. Nierzadko przydadzą się też suplementy diety, na przykład cytrynian magnezu. Dlaczego? Co możesz dzięki nim zyskać?

  1. Dlaczego suplementy są ważne
  2. Co dadzą ci suplementy?
  3. Cytrynian magnezu
  4. Cytrynian potasu
  5. Kreatyna creapure – dodaj sobie energii

Cytrynian magnezu i inne suplementy – zadbaj o zdrowie

Suplementy diety mają duże znaczenie dla zdrowia. Pomagają dostarczyć organizmowi niezbędnych witamin i minerałów. Występują w najróżniejszych wariantach i rodzajach, z których każdy jest odpowiedzialny za poprawienie stanu innego aspektu organizmu. Bardzo ważnym składnikiem jest magnez i potas, których cytryniany dostarczą ci go w dobrze przyswajalnej formie. Co możesz dzięki nim zyskać?

  1. Cytrynian magnezu – brak magnezu w organizmie jest bardzo szkodliwy. To przez jego niedobór włosy mogą wypadać, a paznokcie stać się bardzo łamliwe. Mogą też wystąpić niekontrolowane skurcze mięśni, zwłaszcza – choć nie tylko – tych u nóg, problemy z koncentracją i snem, mdłości, kołatanie serca, bóle głowy i wiele innych, równie nieprzyjemnych i potencjalnie groźnych następstw. Cytrynian magnezu pozwoli uzupełnić organizmowi wszelkie braki. Mogą go stosować również sportowcy i ludzie bardzo aktywni.
  2. Cytrynian potasu – brak potasu w organizmie może spowodować wiele problemów zdrowotnych, w tym na przykład drażliwość, senność, obrzęki rąk i nóg, obniżenie nastroju, wzmożoną wrażliwość na zimno i wiele innych. Cytrynian potasu doskonale nadaje się do suplementacji, organizm przyswoi z niego tak potrzebny minerał, co pomoże mu zachować zdrowie. Suplement szczególnie przyda się osobom aktywnym, narażonym na stres, na diecie eliminacyjnej, czy przy schorzeniach nerek.
Przeczytaj także:  Rodzaje i funkcje nawilżacza powietrza

Kreatyna creapure – dla zachowania energii

Kreatyna kojarzy się tylko ze sportowcami i osobami, które budują sobie masę mięśniową. Oczywiście, jest przy tym bardzo ważna, ale to nie jest jej jedyne zastosowanie. Pomaga też w zachowaniu energii, przez co pozwala, na przykład, osiągnąć lepsze wyniki podczas treningu. Kreatyna creapure jest szczególnie polecana ze względu na dużą czystość, którą potwierdzają kompleksowe i bardzo szczegółowe badania. Dzięki czemu produkt może działać wydajniej.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz

Informacja prawna