Fototapeta na miarę

Fototapeta wygląda idealnie, jeżeli zajmuje całą ścianę. Domy i mieszkania mają jednak różne wielkości. W tym wypadku idealnie sprawdzają się fototapety na wymiar.

Z widokiem na świat

Fototapety mają różne wzory. Niektóre przedstawiają przepiękne widoki tak, że można przenieść się w marzeniach do egzotycznych krajów albo na gwarne ulice wielkich miast, odpocząć na łonie natury, zagubić się w skąpanym w słońcu lesie, wpatrywać się w kojący obraz wodospadów lub zachwycać pięknem baśniowego krajobrazu.

W rzeczywistości nie potrzeba wiele. Dobrej jakości fototapeta i odrobina wyobraźni wystarczą, by móc cieszyć oczy i wizualizować swoje marzenia. Pozostaje jedynie kwestia ścian, ale nasze tapety mają taką strukturę, że bez trudu zakryją niedoskonałości i nierówności tynku, pozwalając cieszyć się idealnym widokiem na świat.

Ściana to tylko tło

Ściana jest tłem, na którym można przykleić fototapetę. Wśród wielu wzorów z pewnością znajdzie się odpowiedni do każdego mieszkania, niezależnie od stylu, w jakim zostało ono urządzone. Nie trzeba martwić się wielkością ściany, gdyż oferowane przez nas tapety to fototapety na wymiar. Dzięki temu będą pasowały do każdego wnętrza.

Odpowiednia wielkość sprawi, że fototapeta wypełni całą ścianę, stając się wspaniałą dekoracją wybranego pomieszczenia. Jedynym zmartwieniem może być tylko decyzja, na jaki wzór lub motyw się zdecydować.

Fototapeta na każdą kieszeń

Dostępna w naszym sklepie fototapety na wymiar w sklepwnetrz.pl są doskonałe dla każdego, gdyż ceny nie są wygórowane. Zależą tak naprawdę wyłącznie od rozmiaru. Dlatego też niezależnie od tego, jak bardzo skomplikowany będzie wzór, cena na pewno zaskoczy pozytywnie.

Poza tym montaż został tak uproszczony, że nie trzeba wydawać dodatkowych pieniędzy na fachowca. Każdy może samodzielnie przykleić ją do ściany. Dużym ułatwieniem jest specjalny klej oraz wygodne pasy o szerokości 50 centymetrów.

Zakupiona u nas fototapeta z pewnością stanie się najpiękniejszą ozdobą pomieszczenia, w którym się znajdzie.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz

Informacja prawna