Stroje kąpielowe dobrane do sylwetki

Stroje kąpielowe dobrane do sylwetki

Stroje kąpielowe mimo dość minimalistycznej formy, podobnie zresztą jak inne części garderoby, powinny podkreślać mocne cechy danej sylwetki, a gdy zajdzie taka potrzeba –tuszować jej mankamenty.

1.      Strój kąpielowy push-up – rozwiązanie ciągle na topie.

2.      Czarny strój kąpielowy, czyli klasyka, która broni się sama.

Plaża czy basen to miejsca, na których każda kobieta chce się czuć komfortowo, niezależnie od tego, jakie ma zastrzeżenia do swojej figury. W zachowaniu komfortu, w sytuacjach, w których zazwyczaj nie występuje się w kompletnej garderobie, mają właśnie pomóc odpowiednio dobrane stroje kąpielowe.

Strój kąpielowy push-up – rozwiązanie ciągle na topie

Rozwiązania typu push-up nie trzeba nikomu przedstawiać, a już na pewno nie trzeba jego zalet opisywać paniom, które mają mały biust i którym zależy na wyeksponowaniu go oraz nadaniu mu ponętnego kształtu. Odpowiednia fiszbina, poduszki z materiału lub silikonu oraz obniżona linia mostka sprawiają, że strój kąpielowy push-up optycznie powiększa piersi. Dużym plusem takiego rozwiązania w przypadku kostiumów kąpielowych jest to, że może ono występować zarówno w strojach typu bikini, kostiumach jednoczęściowych, jak i w modelach o nazwie tankini (składają się one z zabudowanego topu oraz z dołu takiego, jaki występuje w bikini). W związku z tym stroje kąpielowe push-up nadają się nie tylko dla kobiet szczupłych o małym biuście, ale także dla takich, które oprócz uwydatnienia piersi chcą zamaskować na przykład wystający brzuszek. Dzięki swojej uniwersalności strój kąpielowy push-up znajduje swoje zwolenniczki wśród kobiet o różnych typach budowy.

Czarny strój kąpielowy, czyli klasyka, która broni się sama

Kobiety, które w każdej sytuacji lubią się czuć elegancko i seksownie, na pewno docenią czarny strój kąpielowy. To nie jedyne zalety kostiumu w tym kolorze. Taki kostium w odpowiednim fasonie dostosowanym do figury (chłopięcej, typu jabłko, gruszka czy klepsydra) potrafi odpowiednio wymodelować sylwetkę. Nie od dziś wiadomo, że kolor czarny po prostu wyszczupla. Oprócz tego w połączeniu z odpowiednim krojem potrafi nadać sylwetce odpowiednich proporcji – optycznie wydłużyć nogi czy wyszczuplić talię. Czarny strój kąpielowy to klasyka obecna na plażach i basenach właściwie od zawsze i nic nie wskazuje na to, żeby miało się to zmienić.  Stroje kąpielowe 2020 to także kostiumy w kolorze czarnym. Niezależnie od tego, czy w tej barwie jest cały kostium, czy łączy się ona ze wstawkami w innym kolorze, możemy liczyć na to, że za każdym razem efekt będzie oszałamiający.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz

Informacja prawna