Skarpetki na gwiazdkę nie muszą być nudne. Zobacz modele nie do pary

Skarpetki to hit sezonu i wciąż doskonały prezent na święta! Sklep Many Mornings tworzą zwolennicy teorii, że każdy z nas jest indywidualistą, który jednak musi umieć egzystować z innymi ludźmi na jednej planecie. Aby jednak wyróżnić się z tłumu, można pomóc sobie za pomocą różnych elementów: tatuaży, oryginalnej biżuterii, niebanalnym zarostem… czasem wystarczą też kolorowe skarpetki!

Skarpetki na gwiazdkę nie muszą być nudne

Sklep Many Mornings oferuje skarpety, które możesz swobodnie dobierać według nastroju, zainteresowań, stanu cywilnego czy pór roku. Dzięki skarpetom możesz bojkotować zasady panujące na świecie, wędrując przez świat w kolorowych skarpetach nie do pary. Tak, właśnie skarpetki nie do pary mogą być Twoim znakiem rozpoznawczym. To właśnie dzięki odmienności możemy zmieniać świat, być kreatywnym i oryginalnym, czyli po prostu… być sobą.

Sprawdź ciekawe pomysły na skarpetkowe prezenty

Jeśli jeszcze nie napisaliście listu do Świętego Mikołaja, czas to zmienić. Nie wiecie o co prosić? Może właśnie o skarpetki Many Mornings? A jako że nie ma podobno lepszego prezentu od tego, który sprawiamy sobie sami, dlatego list listem, ale na wszelki wypadek wybierz sobie skarpetki na gwiazdkę spośród świątecznej kolekcji modeli skarpetek nie do pary:

  • Sweet X-mas – czekanie na Gwiazdkę, podjadanie pierników, wybieranie drzewa czy wigilia u teściów – dzięki swoim świątecznym motywom, a jednocześnie eleganckiej oprawie, te skarpetki aż się proszą, by je nosić, a klimat Świąt otoczy Cię od stóp do głów.
  • Gingerbread Man – te skarpetki nie tylko świetnie wyglądają przy wykrawaniu pierników, ale dodają niesamowitej inspiracji dzięki piernikowym kształtom. Tylko nie daj się złapać na ściąganiu, kiedy będziesz zerkał w kuchni na stopy, żeby sprawdzić, czy wyszedł Ci taki sam pierniczek jak na skarpecie!
  • Hygge – carpe diem w stylu skandynawskim to esencja tych skarpetek. Po gonitwie za świątecznymi prezentami podaruj sobie chwilę tylko dla siebie. Wskakujemy pod kocyk, chrupiemy ciasteczka, zapalamy zapachową świeczkę, a przyjemnie rozgrzewające skarpety mamy cały czas na nogach. PS. pracujemy nad wersją skarpetek, by hyggować też podczas leżenia w wannie
  • Alpine Ski – jeśli wybierasz się na narty czy deskę w okresie świątecznym, pamiętaj, żeby spakować do walizki te skarpety z wyciągiem narciarskim. Wieść niesie, że przyspieszają sunięcie w dół stoku.
  • Polar Bear – zima to niekoniecznie korzystna pora roku dla niedźwiedzi polarnych, które w tym czasie mało się wyróżniają swym białym futrem na białym tle… ale Ty możesz wyróżnić się ze skarpetkami ze słodkimi niedźwiadkami. Jedna szara, druga niebieska, każda na inny zimowy poranek i nastrój.
  • Dla tych, co potrzebują oswoić się z odmiennością swoich skarpet, wygrzebaliśmy z szafy (spokojnie, są czyściutkie i pachnące nowością) skarpety na prezent do pary:
  • Ice Penguin – pingwiny i wieloryby. Brzmi jak Krystyna Czubówna, ale to jeden z najgorętszych trendów zimowej garderoby. Dlatego tak świetnie rozgrzewa stopy mimo arktycznej scenerii.
  • Warm Rudolph – bez skarpet w klasycznym wydaniu świątecznym, czyli z biegnącymi reniferami w śniegu, nie ma mowy o prawdziwym relaksie bożonarodzeniowym. Te skarpetki pomogą Ci bezkarnie osiągać szczyty świątecznego lenistwa, pod warunkiem, że dasz nogi do góry, leżąc na kanapie z serniczkiem, żeby wszyscy widzieli, że jesteś w świątecznym nastroju.
Przeczytaj także:  Czy można kupować biżuterię po cenach hurtowych?

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
Informacja prawna