Niezapomniane atrakcje na wieczór kawalerski ? Sprawdź nasze propozycje i daj się ponieść!

Przed Tobą wyzwanie w postaci zaplanowania niezapomnianych atrakcji na wieczór kawalerski? Ty najlepiej znasz swoich przyjaciół i wiesz, co sprawi największą frajdę zarówno im, jak i przyszłemu panu młodemu. Zaplanuj wyjątkowy wieczór kawalerski z Prezentmarzeń!

Jak najlepiej rozpocząć wieczór kawalerski?

Ta impreza powinna składać się z wielu elementów, aby na pewno pan młody doskonale zapamiętał swoją ostatnią imprezę przed rozpoczęciem małżeństwa. Rola organizacji imprezy zwykle przypada na świadka. Jeżeli będziesz pełnił tę zaszczytną rolę, to lepiej bierz się do roboty jak najszybciej! Wybierz najlepsze atrakcje na imprezę pełną wrażeń i zorganizuj doskonały wieczór kawalerski!

Wyprawa do Escape Roomu

Porządna dawka adrenaliny to doskonały początek, aby rozbudzić imprezowiczów i nastroić na współpracę! Pokój zagadek stawia przed Wami wyzwanie – czy uda Wam się wyjść przed końcem czasu? Sprawdźcie swoje zdolności logicznego myślenia i rozwiązywania łamigłówek oraz połączcie siły! Razem z pewnością dacie radę! Pozostaje tylko ważne pytanie, lepszy będzie pokój przygodowy czy horror? 

Udział w teleturnieju

Czy wiesz, że istnieje możliwość zabawy w teleturniej? Zaproś swoich kolegów do specjalnie zorganizowanego studia, w którym sprawdzicie swoją wiedzę. Całość wygląda dokładnie tak, jak popularne programy telewizyjne. Będziecie mieli do dyspozycji stanowiska z podświetlanymi przyciskami oraz wirtualnego prowadzącego. Podzielcie się na drużyny i sprawdźcie, kto wygra!

Bubble football

Lubicie piłkę nożną? To doskonale! W pewnym wieku jednak nasze ciała są już bardziej narażone na kontuzje, niż w młodości. Wybierzcie się na bezpieczny mecz, czyli bubble football! Zabawa polega na tym samym, co klasyczna gra w piłkę. Różnica polega na tym, że zakładacie na siebie ogromne, dmuchane kule! Dzięki temu możecie bezpiecznie wpadać na siebie i się przewracać, co prawdopodobnie będzie nawet lepszą zabawą, niż celowanie do bramki. Obudźcie drzemiące w Was dzieciaki i dajcie się ponieść fantazji!

Przeczytaj także:  Prezent dla mamy. Jaki prezent kupić mamie?

Atrakcja wieczoru – najlepsze miejsca na wieczór kawalerski!

Imprezowy aperitif zaplanowany? W takim razie to już czas na wybór miejsca, w którym spędzicie główną część wieczoru! Teraz prawdopodobnie wszyscy spóźnialscy są już na miejscu, a Wy możecie się szykować do odpowiedniego uhonorowania przyszłego małżeństwa Waszego kolegi. Sprawdź najciekawsze pomysły na wieczór kawalerski!

Wieczór kawalerski w SPA

Myślisz, że wszystkie te wspaniałe zabiegi na ciało są zarezerwowane tylko dla kobiet? W żadnym wypadku! Na panów także czekają relaksujące masaże, wejście do sauny czy jacuzzi. Męska skóra również potrzebuje relaksu i nie należy się tego wstydzić! Po aktywnej części imprezy pora na błogie leniuchowanie. W Zakopanem mieści się hotel, który organizuje wieczory kawalerskie dla nawet 10 osób! Skorzystacie tam z sauny fińskiej, basenu oraz strefy Wellness. Istnieje także możliwość spersonalizowania przebiegu atrakcji, aby przebiegała dokładnie tak, jak Wy chcecie!

Wyprawa OFF ROAD do kopalni uranu

Jeżeli wolicie aktywne przygody, to koniecznie musicie wybrać się na tę wycieczkę do kopalni uranu! Nie ma nic bardziej emocjonującego, niż wycieczka terenowa w towarzystwie najlepszych przyjaciół! Będziecie musieli pokonać wszystkie pagórki, wystające korzenie i błoto. To zadanie dla prawdziwych, zapalonych kierowców! Na koniec czeka na Was impreza zorganizowana w dawnej kopalni uranu! Atrakcja jest jak najbardziej bezpieczna, przejażdżka odbywa się pod okiem instruktorów. Sala imprezowa wydrążona jest na głębokości 700 metrów! Jesteście gotowi na przygodę?

Przeczytaj także:  Kurs języka angielskiego online Speakingo

Udało się już zaplanować idealny wieczór kawalerski? Taką imprezę Pan Młody przeżyje tylko raz, zatem warto się postarać! Wybierzcie idealną lokalizację i przebieg atrakcji, aby każdy z Was bawił się doskonale. Przed Wami morze możliwości na przeżycie idealnego wieczoru kawalerskiego! Odwiedź naszą stronę i punkty stacjonarne, aby znaleźć więcej imprezowych inspiracji!

Informacja prawna