Naturalne czy sztuczne? Jakie włosy 40 cm warto wybrać?

Czujesz się pewniej, kiedy wiesz, że Twoja fryzura jest dopracowana w najmniejszym nawet szczególe, a dodatkowo – lubisz zmiany? Szukasz doskonałego rozwiązania, dzięki któremu będziesz mogła rozpocząć tydzień w krótkich, a zakończyć – w długich włosach? Naturalne włosy 40 cm z pewnością okażą się niezawodne! Sprawdź, jakie dają Ci możliwości!

Co musisz wiedzieć o przedłużaniu włosów?

Masz wątpliwości, czy przedłużanie włosów jest bezpieczne? Sprawdź, na czym polega i dlaczego warto zdecydować się na takie rozwiązanie. Zanim poznasz metody przedłużania włosów, sprawdź, jak odróżnić pasma naturalne od tych sztucznych.

Chcesz, by Twoje włosy były 40 cm dłuższe? Decydując się na taką zmianę, warto postawić na naturalne kosmyki. Po czym je poznasz? W dotyku będą miękkie i lekko matowe, bez tendencji do plątania się i specyficznego błyszczenia. Jeśli ciągle masz wątpliwości, sprawdź, jak się palą – te naturalne się skruszą, a syntetyczne – zamienią w kulkę.

Przedłużanie włosów, niezależnie od ich kondycji, jest bezpieczne – prawidłowo wykonany zabieg nie tylko nie niszczy Twoich kosmyków, ale także ich nie obciąża, pozwalając Ci do sześciu miesięcy cieszyć się doskonałym efektem.

Naturalne włosy 40 cm – ile pasm będziesz potrzebowała?

Marzysz o naturalnym, zachwycającym efekcie przedłużania włosów? Zastanawiasz się, ile pasm będziesz potrzebowała, by włosy były wyraźnie gęstsze i zauważalnie dłuższe? Wszystko zależy od stanu Twoich włosów i zamierzonych rezultatów. Najczęściej wybierane są długości od 40 do 55 cm – właśnie one gwarantują najbardziej naturalne efekty.

Przeczytaj także:  Jak odpowiednio dobrać oprawki i ich kolor do typu urody i karnacji ?

Metody przedłużania włosów

Wiesz już, jak odróżnić włosy naturalne od sztucznych i na jaką długość warto się zdecydować – czas sprawdzić, jaka metoda przedłużania włosów będzie dla Ciebie najodpowiedniejsza.

1. Keratynowe przedłużanie na ciepło

W metodzie keratynowej konieczne jest użycie zgrzewarki, jednak mimo to jest ona odpowiednia również dla włosów cienkich i osłabionych. Martwisz się, że miejsca łączenia będą widoczne? Niepotrzebnie! Naturalny efekt, który utrzyma się do sześciu miesięcy, zagwarantuje zgrzewanie cieńszych pasemek.

2. Metoda na zimno

Pasma włosów wykorzystane w tej metodzie wymagają regularnych wizyt u fryzjera – konieczne jest podciąganie ringów. Przedłużone włosy, po upływie trzech miesięcy należy usunąć i założyć na nowo. Metoda na zimno nie niszczy włosów, jednak w sytuacji, gdy Twoje naturalne są rzadkie, ringi mogą być widoczne.

3. Clip-in

Metoda doskonała dla tych kobiet, które lubią częste zmiany. Tym sposobem możesz przyczepić pasma samodzielnie, pamiętaj jednak, by koniecznie zdjąć je przed snem. Dlaczego warto zdecydować się na właśnie ten sposób przedłużania włosów? Możesz je wykorzystać kilkukrotnie!

Dodaj komentarz

Informacja prawna