Manekin tors damski – jak wypada w porównaniu z innymi modelami?

Jak skutecznie sprzedawać w butiku? Sposobów jest mnóstwo. Można na przykład zatrudnić lepszego sprzedawcę. Można też założyć konto w social media i postawić na marketing internetowy. Jednak najprostszym, najczęściej praktykowanym sposobem jest postawienie manekina. Manekiny są jednym z najskuteczniejszych narzędzi do promocji asortymentu. Eksponują ubrania, które nie wyglądałyby dobrze na wieszaku. Do wyboru jest mnóstwo różnych modeli manekinów, dzięki czemu każdy może wybrać taki, jaki będzie najbardziej pasował do specyfiki sklepu. W tym artykule omówimy najpopularniejsze z nich.

​Jakie manekiny najczęściej spotkamy w butikach?

Przechadzając się po galerii, z pewnością spotkamy najwięcej manekinów całopostaciowych. Mogą one występować w różnych kolorach, ale najczęściej są czarne, białe lub cieliste. Niektóre mają wyraźnie zaznaczone rysy twarzy, a inne są abstrakcyjne. Manekiny mogą być ustawione w różnych pozach, tak by pasowały do dynamiki sklepu. Z powodzeniem zaprezentują sukienkę, torebkę, spodnie czy strój kąpielowy. Jeszcze lepiej do promocji strojów kąpielowych i kompletów bieliźnianych sprawdzi się manekin tors damski. Do ekspozycji mniejszych akcesoriów, jak pierścionki czy bransoletki, wykorzystywane są ekspozytory. Z kolei ekspozytory głowy spotkamy w butikach z czapkami lub perukami.

​Manekin tors damski – wyjątkowe rozwiązanie?

Manekin tors damski to jedna z opcji, o których wspomnieliśmy powyżej. Dlaczego zasługuje na trochę więcej uwagi? Ponieważ sprawdzi się praktycznie w każdym sklepie – od ekskluzywnego butiku o dużej powierzchni, aż po niewielki lumpeks. Do wyboru są różne warianty – w tym 1/3 i 3/4. Można obejrzeć je na przykład na stronie https://sklep.moremannequins.pl/pozostale-manekiny-torsy-100-basic-damskie.78. Manekin tors damski jest lekki, dzięki czemu można go często przebierać. Jego przenoszenie nie stanowi też większego wyzwania, więc może zagościć nawet na mobilnych stoiskach. Świetnie sprawdzi się na sklepowej witrynie, gdyż nie zajmie wiele miejsca, a z pewnością przyciągnie wzrok przechodniów.

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]
Informacja prawna