Jak odzyskać byłego chłopaka? 3 proste kroki

jak odzyskać faceta?

Niedawno przeżyłaś rozstanie i wciąż nie możesz się po tym pozbierać? Chciałabyś, abyście do siebie wrócili i wszystko było jak dawniej? To możliwe! Przestań się zastanawiać jak odzyskać faceta i zacznij działać zgodnie ze wskazówkami, które Ci tutaj opiszę.

Musisz być jednak świadoma tego, że nic się nie zrobi bez Twoich odpowiednich działań. Możesz całe dnie czytać tego typu artykuły, ale najważniejsze jest działanie, dlatego koniecznie weź się w garść i zacznij stosować odpowiednie kroki w kierunku odzyskania go.

Przedstawię Ci poniżej kilka kroków, które zdecydowanie pomogą Ci odzyskać byłego faceta i sprawić, abyście znów mogli być razem. Oto one:

Krok 1. Uspokój się i nabierz chłodnego myślenia.

To bardzo ważny krok, o ile nie najważniejszy. Musisz ochłonąć, opanować emocje i podejść do całej sprawy z dystansem i analitycznym myśleniem. Nie możesz działać pod wpływem emocji i wypisywać całe dnie, noce do swojego ex – nic tym nie wskórasz, a jedynie odtrącisz go od siebie jeszcze bardziej.

Dlatego ochłoń, nabierz dystansu i uspokój myśli. Nawet, jeśli on zaproponował Tobie przyjaźń – nie unoś się i zgódź się na tą propozycję. Od razu może narzucić Ci się na myśl pytanie – jak wyjść z Friendzone? Uwierz mi, że wychodzenie z Friendzone jest znacznie łatwiejsze od odzyskiwania faceta, gdy macie słabą relację.

Krok 2. Zastanów się, co było powodem rozstania.

Po rozstaniu często nie zdajemy sobie sprawy, że mogło ono w mniejszym lub większym stopniu z naszej winy. Nie wmawiaj sobie, że zawinił Twój były facet – wina na 99% leży po Twojej stronie i musisz to zrozumieć.

Zastanów się, o co najczęściej się kłóciliście i kto wywoływał kłótnie. To kluczowe, aby odzyskać faceta. Zastanów się również co było bezpośrednim powodem waszego rozstania i uświadom sobie, że musisz wyeliminować to, co mogło mu w Tobie przeszkadzać.

Krok 3. Wprowadź zmiany i pokaż mu nową siebie.

Jeśli już zrozumiałaś, co mu w Tobie przeszkadzało i co było bezpośrednim powodem rozstania – wyeliminuj to, stań się idealną partnerką dla niego i spraw, aby to on chciał do Ciebie wrócić i nie widział żadnych przeciwwskazań.

Wiem, że może to się dla Ciebie wydać abstrakcyjne, ale zaufaj mi, że to naprawdę działa i sama będziesz zaskoczona, gdy zacznie on o Ciebie zabiegać na nowo. Pamiętaj jednak, że Twoja zmiana musi być naturalna i bardzo prawdziwa. Jeśli będziesz tylko udawała, że się zmieniłaś – on to wychwyci i szybko Cię od siebie odtrąci.

Ten artykuł był krótki, ale jakże treściwy. Jeśli wciąż nie wierzysz, że możesz go odzyskać, to powinnaś zastanowić się, czy w ogóle chcesz to robić? Tak jak wspomniałem na początku artykułu – najważniejsze jest działanie, a nie ciągłe myślenie o tym. Tak jest w każdej dziedzinie życia, mam nadzieję, że dało Ci to do myślenia i zaczniesz prężnie działać nad odzyskaniem byłego faceta.

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 3]
Informacja prawna