6 skutecznych sposobów na przedłużenie stosunku – sprawdzone metody i środki na opóźnienie wytrysku

para w łóżku w intymnej sytuacji

Czy często zdarza Ci się, że w momencie największego podniecenia nagle tracisz kontrolę nad wytryskiem? Przedwczesny wytrysk to problem, który dotyka wielu mężczyzn, ale na szczęście istnieją skuteczne sposoby na jego opóźnienie. W tym artykule przedstawimy Ci 6 sprawdzonych metod i środków na przedłużenie stosunku, dzięki którym będziesz mógł cieszyć się pełnymi wrażeniami z seksu. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak opóźnić wytrysk i uzyskać więcej satysfakcji z seksu!

1. Techniki oddechowe i skupienie się na ciele

Jednym z najprostszych sposobów na opóźnienie wytrysku jest skupianie się na swoim ciele i kontrolowanie oddechu. Oddychanie głęboko i powoli pomaga zmniejszyć napięcie i zachować kontrolę nad orgazmem. Spróbuj też skupić się na swoich wrażeniach i zatrzymać się na moment, gdy czujesz, że zbliżasz się do orgazmu.

2. Kontrolowanie nasilenia bodźców

Innym skutecznym sposobem na opóźnienie wytrysku jest kontrolowanie nasilenia bodźców podczas seksu. Możesz spróbować zmieniać tempo lub pozycję, gdy czujesz, że jesteś bliski orgazmu, lub też przerwać stosunek na chwilę i wznowić go później.

kobieta i mężczyzna w intymnej sytuacji w łóżku

3. Ćwiczenia kegla

Ćwiczenia kegla to kolejna skuteczna metoda na opóźnienie wytrysku. Polegają one na kontrolowaniu mięśni Kegla, które odpowiadają za kontrolę erekcji i wytrysku. Ćwiczenia te możesz wykonywać w domu i zawsze, gdy masz chwilę wolnego czasu.

4. Masturbacja przed stosunkiem

Masturbacja przed stosunkiem może być skuteczną metodą na przedłużenie stosunku i opóźnienie wytrysku u niektórych mężczyzn. Wiele osób uważa, że ​​po orgazmie, wrażliwość członka jest zmniejszona, co może pomóc w kontrolowaniu wytrysku.

Przeczytaj także:  Bielizna erotyczna - bo pewność siebie jest najważniejsza

5. Squeeze

Squeeze jest techniką seksualną, która polega na uciskaniu członka, aby opóźnić wytrysk i przedłużyć stosunek. Ta metoda polega na uciskaniu główki członka w momencie, gdy mężczyzna jest bliski wytrysku, aby zmniejszyć wrażliwość i opóźnić ejakulację. Następnie, gdy wrażliwość zostanie zmniejszona, można kontynuować stosunek seksualny.

6. Użycie prezerwatywy

Użycie prezerwatywy może być skuteczną metodą na przedłużenie stosunku i zmniejszenie ryzyka wystąpienia przedwczesnego wytrysku. Zmniejsza wrażliwość członka, co może pomóc mężczyznom w kontrolowaniu wytrysku. Ponadto, chroni przed zakażeniem i niechcianą ciążą, co jest równie ważne.

mężczyzna otwierający prezerwatywę

A jeśli to nie pomoże? Zostają leki przeciwdziałające wytryskowi

Przedwczesny wytrysk jest częstym problemem seksualnym, który może negatywnie wpłynąć na jakość życia seksualnego i relacji z partnerką. Dlatego, jeśli powyżej opisane metody, nie przyniosą Ci zadowalających rezultatów, zostaje jeszcze jeden sposób: tabletki na przedwczesny wytrysk. W sprzedaży możesz znaleźć ich różne rodzaje, co na pewno pozwoli Ci na dopasowanie odpowiedniego dla Ciebie preparatu.

Szczególnie Twojej uwadze polecamy nowy lek na przedwczesny wytrysk – jego unikalna formuła może naprawdę Ci pomóc. Na pewno warto spróbować i na własnej skórze przetestować jak działa.

Informacja prawna