Hilding Anders – skandynawska jakość i design w Twojej sypialni

Skandynawia znana jest z zimnych krajobrazów, pięknej przyrody i lasów. Jest także ojczyzną wielu cenionych marek meblarskich. Dziś przyjrzymy się firmie produkującej materace – Hilding Anders.

Czym jest Hilding – filozofia i historia marki

Hilding Anders to firma, która została założona w roku 1939. Już wtedy określona została filozofia marki – zapewnienie światu spokojnego, wygodnego i higienicznego snu. Pomimo licznych zmian w sposobie produkcji materacy, dziś te wartości są niezmienne. Dzięki technologicznym nowinkom misja marki może być realizowana jeszcze skuteczniej. Przed współczesnym człowiekiem stoją zupełnie inne wymagania i zobowiązania. Dziś jesteśmy narażeni na stres, ciągłą ekspozycję na bodźce, zastraszająco szybkie życie – to wszystko ma niestety swoje konsekwencje w jakości naszego wypoczynku. Kiedy jednak wreszcie położymy się i będziemy próbowali zasnąć, materace Hilding wesprą nas w tej czynności w najlepszy możliwy sposób – zapewniając higienę, odpowiednią ergonomię i wysoką trwałość. Pamiętajmy jednak, że nie istnieje materac, który będzie idealnym wyborem dla każdego. Możemy jednak znaleźć model, który będzie doskonale dopasowany do naszych potrzeb, sprawdzi się w naszym konkretnym przypadku. W portfolio marki Hilding znajdziemy wiele ciekawych produktów, które mogą zaskoczyć nas swoim zróżnicowaniem i zastosowaniami specjalistycznymi.

Hilding Anders – współczesny świat wymaga innowacyjnych rozwiązań

Marka Hilding Anders nie waha się przed wprowadzaniem nowych technologii i stosowania potężnej wiedzy naukowej przy produkowaniu swoich materacy. Specjalistyczne laboratoria pracują na najwyższych obrotach, by zapewnić każdemu komfort snu. Proces przebiega bardzo skutecznie – firma Hilding w tym momencie jest odpowiedzialna za dostarczanie materacy do wielu państw na całym świecie, a klienci zdecydowanie przekonali się do skandynawskiego podejścia do snu. Żeby sprostać wymogom, Hilding zdecydowało się na rozpoczęcie produkcji w ramach submarek, które odpowiedzialne są za konkretne segmenty rynku. Tak powstał Sleepmed – materace dla osób, które mają szczególne potrzeby natury zdrowotnej, Curem – materace premium, które skierowane są dla najbardziej wymagających klientów, i wiele innych podmarek, które charakteryzują się różnym wzornictwem i ciekawymi rozwiązaniami. Ta elastyczność ma bardzo duże znaczenie dla flagowych produktów – wiedza gromadzona w trakcie badań zostaje wykorzystana w przygotowywaniu najlepszych materacy. Jeśli kogoś interesują jednak twarde liczby, przybywamy z pomocą. Marka Hilding obecna jest w 60 państwach na świecie, dysponuje 25 fabrykami i 26 submarkami. Jest to imponujący wynik, który wynika przede wszystkim ze skuteczności materacy Hilding.

Przeczytaj także:  Czy istnieje alternatywna dla klasycznych suplementów witaminy C? Zobacz, czym jest ester

 

Skandynawia to kraina wielu ciekawych inspiracji

W aranżacji wnętrz często mówi się o pojęciu „styl skandynawski”. Są to stonowane wnętrza, które charakteryzują się prostą kolorystyką i nieco surową estetyką. Materace Hilding Anders odnajdą się bez większych problemów w każdym wnętrzu – stylistyka nie ma znaczenia. Nie istnieją przeszkody, które powstrzymają nas przed skutecznym odpoczynkiem. Wystarczy zdecydować się na odpowiedni produkt, który najlepiej wpisze się w nasze potrzeby. Bogatą ofertę materacy Hilding Anders znajdziemy na sennamaterace.pl. Jeśli interesuje nas praktyczne zastosowanie materacy specjalistycznych, warto zapoznać się z poradnikiem Materac odleżynowy – dlaczego warto go kupić? Jaki materac wybrać antyodleżynowy?. Jeśli zaś chcemy poznać praktyczne porady w wyborze materacy, warto przejść do artykułu Materac z odpinanym topem – poznaj zalety tego rozwiązania.

Założona w 1939r. w Szwecji firma Hilding Anders jest wiodącym producentem materacy na rynku. Obecna na Polskim rynku od 2001 roku firma podbiła serca Polaków wysoką jakością I skandynawskim stylem. W swoim portfelu firma posiada marki takie jak Hilding, Curem, Jansen, Bedding oraz Carpe Diem. Poza własną produkcją Hilding tworzy również materace dla marek takich jak Agata, Amazon BRW, Sleepmed i wiele innych.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
Informacja prawna