Hada Labo Tokyo

Azjatycki sposób pielęgnacji zdobył już uznanie na całym świecie. Jego kolebką jest Japonia, gdzie dbałość o skórę ma wielowiekową tradycję. To właśnie stąd pochodzą kosmetyki marki Hada Labo Tokyo, będące kwintesencją azjatyckiego sposobu pielęgnacji. Doświadczenie i nowoczesne technologie – to połączenie, które sprawia, że kosmetyki Hada Labo Tokyo są doceniane ze względu na swoją jakość i skuteczność, przynoszącą widoczne efekty w pielęgnacji skóry.

Hada Labo Tokyo – kosmetyki prosto z Japonii

Nazwa marki oznacza „laboratorium skóry”, co jest odzwierciedleniem tego, jak powstają kosmetyki Hada Labo Tokyo. Ich formuły są komponowane na bazie wiedzy dermatologicznej, chemicznej i kosmetologicznej, by kosmetyki zaspokajały w optymalny sposób potrzeby skóry. Filozofia marki brzmi: „Daj skórze to, czego potrzebuje i nie dawaj jej nic, co jest jej zbędne”. To sformułowanie przyświeca wszystkim kosmetykom Hada Labo Tokyo. W swoim składzie zawierają substancje aktywne , wpływające korzystnie na intensywne nawilżenie i odżywienie skóry. Tu znaczenie ma przede wszystkim skuteczność działania, a nie kolor produktu. Wszelkie składniki, które nie mają znaczenia dla skóry, a nawet wpływają niekorzystnie na jej dobrostan, nie są dodawane do receptur kosmetyków Hada Labo Tokyo. To sprawia, że produkty marki można stosować do skóry różnego typu, także wrażliwej i wymagającej szczególnej pielęgnacji. Hada Labo Tokyo gwarantuje czyste, proste oraz bezpieczne składniki, skomponowane w zgodzie ze wschodnią tradycją, a także nowoczesną technologią.

4 kroki pielęgnacji według Hada Labo Tokyo

Rytuały pielęgnacyjne są częścią japońskiej tradycji dbania o skórę. Hada Labo Tokyo wytycza własną ścieżkę, która pozwala na optymalne wykorzystanie właściwości składników zawartych w formułach kosmetyków. Składa się ona z czterech kroków:

  •   krok pierwszy – oczyszczanie,
  •   krok drugi – całodzienne nawilżanie,
  •   krok trzeci – zabezpieczenie przed utratą wilgoci w skórze (formuła LOCK-in-MOIST),
  •   krok czwarty – pielęgnacja kompleksowa.

Kosmetyki Hada Labo Tokyo wpisują się więc w znany i ceniony koreański rytuał piękna.

Linie pielęgnacyjne Hada Labo Tokyo

Ogromnym ułatwieniem, jakie proponuje marka Hada Labo Tokyo jest podział kosmetyków na linie pielęgnacyjne. Podstawowe z nich to:

– biała – przeznaczona do każdego typu skóry, bez względu na wiek,

– czerwona – dla cery dojrzałej, wzbogacona składnikami spłycającymi zmarszczki.

Dodatkowo jest linia:

– premium o jeszcze bogatszym kompleksie składników aktywnych (posiada aż 5 rodzajów kwasu hialuronowego),

– men, przeznaczona do pielęgnacji skóry dla mężczyzn.

Hada Labo Tokyo to również linia kosmetyków do ciała, o działaniu silnie nawilżającym i zamykającym nawilżenie wewnątrz skóry. Wszystkie kosmetyki marki są oparte na zastosowaniu różnych rodzajów kwasu hialuronowego, co umożliwia mu dotarcie także do głębszych warstw skóry.

Hada Labo Tokyo to kosmetyki o prostych formułach i łatwe w użytkowaniu, co sprawia, że dzięki minimalnemu wysiłkowi można osiągnąć spektakularne efekty. Połączone w linie stanowią pełną pielęgnację. Ciekawostką jest to, że bestsellerowy produkt Hada Labo Tokyo – Lotion nawilżający jest sprzedawany w Japonii co około 2 sekundy. Takie wyniki dają wyobrażenie o popularności i skuteczności kosmetyków marki Hada Labo Tokyo.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
Informacja prawna