Gas: marka ubrań najwyższej jakości

Wchodzisz do galerii handlowej, a tam zewsząd otaczają cię ubrania różnych marek. Zaglądasz do sieci, a tam dosłownie bombardują cię reklamy ubrań w promocyjnych cenach. Ale im więcej sklepów, stacjonarnych czy internetowych, odwiedzasz, tym bardziej tęsknisz za produktami dobrej jakości. Właśnie takie są ubrania włoskiej marki gas. Znasz ją?

1. Gas: co to za marka?

2. Nieśmiertelny denim: te ubrania zawsze warto mieć w swojej szafie

Trudno być oryginalnym, gdy wybiera się ubrania w sieciówkach, stawiających na masową produkcję i niekoniecznie na jakość. Są jednak marki, dzięki którym można kupić ubrania dobrej jakości w atrakcyjnej cenie. Dzięki nim odnajdziesz swój indywidualny styl i zaczniesz oszczędzać. Zamiast kilku par jeansów kiepskiej jakości, kupisz jedną, która będzie wyglądać świetnie w wielu stylizacjach. Zamiast kilku t-shirtów, które już po kilku praniach wylądują na dnie szafy, kupisz ten jeden, który stanie się ulubionym, i do którego będziesz chętnie wracać za każdym razem, gdy pomyślisz „nie mam cię w co ubrać”.

1. Gas: co to za marka?

Jaki kraj jako pierwszy przychodzi ci na myśl, gdy myślisz o modzie? Zapewne większość z nas udzieliłaby odpowiedzi: Włochy. Właśnie tam, w sercu północno-wschodnich Włoch, w pięknej miejscowości Vincenza, w latach siedemdziesiątych XX wieku powstała marka gas. Założył ją Claudio Grotto, tworząc ubrania, obuwie i dodatki najwyższej jakości. W ofercie marki znajdują się produkty damskie, męskie, a także produkty dziecięce.

Gas zarejestrowano w 1984 roku. Dziś ubrania marki są znane już w ponad 60 krajach na świecie. Od początku firma specjalizuje się w tworzeniu ubrań z denimu, który wówczas zyskiwał na popularności. Wyróżnia je funkcjonalność, kreatywność, nowoczesność i wykraczanie poza utarte schematy. Gas jest marką dla tych klientów, którzy są świadomi, stylowi, wymagający, cenią sobie indywidualizm i ubrania na światowym poziomie.

2. Nieśmiertelny denim: te ubrania zawsze warto mieć w swojej szafie

Firma gas zdobyła sławę dzięki jeansom w kolorze w kolorze Pantone 2766C. Chociaż upłynęło wiele czasu, a moda zmieniała się wielokrotnie, miłość do denimu, której synonimem jest gas, nigdy nie wyszła z mody.

Dlatego jeansowe spodnie są obowiązkową pozycją w każdej szafie. Gdy nie wiesz co na siebie włożyć, z pewnością chętnie sięgniesz po kurtkę jeansową, która będzie się świetnie prezentować ze zwykłym t-shirtem i trampkami. W każdej damskiej szafie na pewno przyda się także denimowa spódnica.

Nawet jeśli te ubrania ci się znudzą, z pewnością wkrótce do nich powrócisz. Bo denim zawsze wraca.

Oceń artykuł
[Suma: Średnia: ]
Informacja prawna