Foteliki samochodowe z obrotowym siedziskiem

Kiedy kupujesz fotelik dla dziecka, zwracasz uwagę przede wszystkim na to, by miał odpowiednie atesty i pozytywne oceny z testów zderzeniowych. Sprawdzasz również jego dopasowanie do swojego samochodu i upewniasz się, że maluszkowi będzie w nim wygodnie. A co z twoim komfortem? Marka BeSafe wyszła ci naprzeciw i tak powstał obrotowy fotelik samochodowy iZi Twist B i-Size.

Obrotowy fotelik iZi Twist B i-Size – dlaczego jest wyjątkowy?

Obrotowe siedzisko daje ci ogrom wygody. Gdy bowiem wkładasz lub wyjmujesz dziecko, możesz ustawić fotelik przodem do siebie. Dzięki temu znacznie dokładniej regulujesz pasy, a twoje dziecko zyskuje jeszcze większe bezpieczeństwo. Musisz jednak wiedzieć, że to nie wszystko. Jest znacznie więcej powodów, by uwielbiać obrotowy fotelik samochodowy iZi Twist B i-Size! 

Przede wszystkim, został wyposażony w innowacyjną technologię Universal Level Technology™. To nietypowa metoda instalacji, która nawet w najmniej dopasowanym samochodzie zapewnia komfort. O co chodzi? Foteliki do jazdy tyłem często stanowią wyzwanie na etapie montażu. Samochody bowiem miewają kanapy o dość ostrym kącie nachylenia, przez co sam fotelik ustawiony jest pionowo. To spory problem przy przewożeniu maluszka. 

Tymczasem foteliki samochodowe z obrotowym siedziskiem iZi Twist B i-Size żegnają ten problem na zawsze. Umożliwiają bowiem prawidłową instalację niezależnie od kąta nachylenia samej kanapy. Jeśli do tej pory miałeś problem z montażem fotelika RWF, z dużym prawdopodobieństwem teraz się uda. 

Dodatkowym atutem, jakim może pochwalić się producent fotelika iZi Twist B i-Size, jest pochłaniacz energii Dynamic Force Absorber™. Został umieszczony w zagłówku fotelika, dzięki czemu osłania najbardziej wrażliwe miejsce – główkę twojego dziecka. 

Obrotowy fotelik samochodowy naprawdę skutecznie chroni w czasie zderzenia bocznego. Posiada zarówno wbudowaną w foteliku ochronę SIP, jak i dodatkową nakładkę SIP+. Wszystko po to, by wasza podróż odbywała się spokojnie. 

Należy podkreślić, że obrotowy fotelik dla dziecka iZi Twist B i-Size jest wykonany z najwyższej jakości materiałów. Zastosowane w nim innowacyjne materiały i rozwiązania sprawiają, że jeszcze skuteczniej pochłania siły podczas zderzenia.

Użytkowanie prostsze niż kiedykolwiek wcześniej 

Obrotowy fotelik samochodowy rzeczywiście znacząco ułatwia rodzicom codzienne życie. Nieocenioną funkcją jest ustawienie fotelika przodem do siebie podczas wkładania i wyjmowania dziecka, o której już wspominaliśmy. Jakie usprawniające użytkowanie opcje posiada jeszcze fotelik obrotowy iZi Twist B i-Size?

Specjalny system magnesów Magnetic Belt Assistants™, który dodatkowo ułatwia wkładanie maluszka. Działa to w ten sposób, że pasy trzymają się po bokach fotelika, a nie wiją na siedzisku, uniemożliwiając tym samym usadzenie malucha w foteliku. Dodatkowe wizualne i dźwiękowe wskaźniki, dzięki którym zyskujesz pewność poprawnej instalacji. Ponadto obrotowy fotelik samochodowy iZi Twist B i-Size daje możliwość regulacji jego pochylenia już po zamontowaniu. Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest również jednoczesna regulacja zagłówka i uprzęży. 

Obrotowy fotelik dla dziecka – od dnia narodzin do 4 roku życia

Foteliki samochodowe z obrotowym siedziskiem nie są rozwiązaniem na chwilę. Mogą towarzyszyć Twojemu dziecku nawet przez pierwsze 4 lata jego życia! Jak to możliwe? Foteliki obrotowe iZi Twist B i-Size posiadają specjalny moduł dla niemowlaka Baby Shell™. To tak, jakbyśmy mieli dwa foteliki w jednym – fotelik dla niemowlaka do 13 kg i fotelik dla dziecka do 4 lat.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz

Informacja prawna