Dla kogo są bardotki?

Na atrakcyjny wygląd kobiety składa się jednocześnie bardzo wiele elementów oraz czynników. Między innymi jest to zgrabna i wysportowana sylwetka, zadbany i wypielęgnowany wygląd oraz styl ubierania się. Połączenie ze soba odpowiednich ubrań jednak nie wystarczy, bardzo istotna jest również bielizna, która potrafi mocno wpłynąć na ogólny wygląd i atrakcyjność całego wyglądu.

Dobór biustonosza codziennego

W zależności od typu sylwetki, biustonosze dobierane mogą być bardzo różnie. Nie tylko rozmiar biustu ma znaczenie. Również takie aspekty jak rozstaw piersi, szerokość obwodu oraz osobiste preferencje mają wpływ na ostateczny wybór właściwego biustonosza do noszenia na co dzień. Typów biustonoszy jest bardzo wiele i jednym z najbardziej uniwersalnych jest biustonosz bardotka. Nadaje się on doskonale pod ubrania codzienne ze względu na wygodę jego noszenia.

Dobieranie bardotki na co dzień powinno odbywać się pod fachową opieką profesjonalistki. Pomoże ona pomierzyć i właściwie dopasować obwód biustu. Bardotka jest biustonoszem, który nosi się bez ramiączek, dlatego obwód musi być właściwie dobrany, aby pozostawać na właściwym miejscu przez cały dzień.

Wyjątkowe okazje i ubrania

Nie każdego dnia zdarzają się sytuacje, gdy wybieramy się na wyjątkowe przyjęcia lub spotkania. Jeśli jednak nadarza się taka okazja, właściwy dobór bielizny ma szczególne znaczenie. Ubranie pięknej wieczorowej sukni, można bardzo łatwo popsuć wystającymi ramiączkami lub zapięciem na plecach.

Dla kobiet, które preferują ubrania wizytowe z odkrytymi plecami lub ramionami, biustonosz bardotka będzie idealnym wyborem. Jeśli ubranie ma wyjątkowo głęboki dekolt na plecach, warto postarać się o biustonosz z obniżanym obwodem. Wiele modeli bardotek oferują możliwość przedłużenia obwodu i zapięcia go na brzuchu. Sprawia to, że nie tracimy poczucia bezpieczeństwa, a biustonosz pozostaje na właściwym miejscu przez cały czas.

Rozmiar biustu i estetyka

Powszechnie panuje przekonanie, że biustonosz bardotka nie nadaje się dla każdego typu i rozmiaru biustu. Jest to jednak błędne założenie, ponieważ podstawą jest prawidłowe zmierzenie obwodu, które decyduje o rozmiarze biustonosza. Jeśli obwód zostanie dobrze dobrany, każdy biust może w bardotce wyglądać pięknie i atrakcyjnie, bez względu na duży lub mały rozmiar miseczki. Ogromną zaletą i jednocześnie główną cechą modelu biustonosza typu bardotka jest brak ramiączek.

Oznacza to, że pozbędziemy się problemu wbijających się boleśnie w ramiona paseczków. Ponadto konieczność założenia ubrania bez ramion, nie będzie oznaczać mało estetycznych przezroczystych ramiączek silikonowych. Bardotka jest także znacznie bezpieczniejszym i zdecydowanie bardziej komfortowym modelem niż silikonowe biustonosze bez ramiączek i obwodu.

Bardotka sprawia, że cały wygląd zyskuje na atrakcyjności i estetyce, jednocześnie zachowując poczucie bezpieczeństwa i przede wszystkim dobrego komfortu. Samodzielny dobór bardotki warto wspomóc profesjonalnym pomiarem obwodu swojego biustu dla uzyskania najlepszych rezultatów.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz

Informacja prawna