Czarny Piątek 2019 już niedługo! Zobacz, gdzie warto się wybrać

Czarny piątek jest oficjalnym rozpoczęciem zakupowego, przedświątecznego szaleństwa. Każdy pierwszy piątek po amerykańskim Święcie Dziękczynienia, to jedyny taki dzień w roku, gdzie możemy dostać najwyższe rabaty na wybrane oferty w wielu sklepach na całym świecie. Jest wiele teorii tłumaczących, skąd wzięło się to święta. Czarnym mazakiem na tablicach w amerykańskich sklepach notowano rekordową sprzedaż. Prawdopodobnie stąd wzięła się nazwa „Czarny”. Czarny Piątek 2019 przypada na dzień 25 listopada, to właśnie wtedy Polacy mogą kupić swoje wymarzone sprzęty i towary, na które dotychczas nie było ich stać. W ten dzień można zaoszczędzić nawet do 70 procent wartości kupowanych przedmiotów.

Gdzie warto pójść na zakupy w Czarny Piątek 2019?

Najlepsze i najbardziej opłacalne zakupy, to te związane z elektroniką. Wyczekiwanie na obniżkę najdroższych sprzętów sprawia ogromną radość wielu Polakom. Kupują tego dnia telewizory, ekspresy, komputery, drukarki i wiele innych urządzeń do codziennego użytku. Tego typu sprzęty najlepiej sprzedają się zarówno w marketach elektronicznych, jak i zwykłych dyskontach typu: Biedronka, Lidl, Pepco, czy Tesco. Nie da się zwiedzić wszystkich sklepów w poszukiwaniu swoich wymarzonych towarów w wyjątkowo niskich cenach, dlatego warto posiłkować się gazetkami i ulotkami, które tuż przed Czarnym Piątkiem wszystkie sklepy ogłoszą. Ulotka Biedronka zazwyczaj proponują ogromne obniżki na dostępną tam elektronikę, ale też meble, kuchenne urządzenia, ubrania i wiele, wiele innych. W poprzednim roku wszyscy czekali na ulotka Biedronka do ostatniej chwili, a to dlatego, że był tam dostępny laptop w wyjątkowo niskiej cenie, telefony i akcesoria kuchenne. Ulotka Biedronka posiadają zazwyczaj standardowy asortyment sklepu, jednak w Black Friday, pojawiają się tam wyjątkowe gadżety. Podobnie jest z Pepco ulotka i gazetką. Tu również znajdziemy produkty, które na co dzień są sprzedawane, jednak w Czarny Piątek, będą w wyjątkowo niskich cenach. Można tu dostać wspaniałe kolekcje ubrań, akcesoria kuchenne, akcesoria dla zwierząt, a co najważniejsze, wszystko najpierw dokładnie sprawdzić w Pepco ulotka. Co w tym roku zaproponuje nam Avon? Avon gazetka jak zawsze w każdy Czarny Piątek robi niesamowite przeceny wszelkich kosmetyków i to nawet tych bardzo drogich. Warto skorzystać, a po wyczytaniu w Avon gazetka najlepszych propozycji, można kupić ulubione perfumy, najlepszej jakości kremy i balsamy, a to wszystko w niesamowicie niskich cenach.

Jak szybko znaleźć najlepsze promocje?

Jak widać, Czarny Piątek 2019 szykuje najlepsze promocje, jakie dotychczas były w Polsce, dlatego warto się odpowiednio przygotować. Jeśli nie chcemy, by nasze wymarzone zakupy wyprzedały się, nim je odnajdziemy, powinniśmy koniecznie szczegółowo przeanalizować ofertę ulubionych sklepów, nim zacznie się Czarny Piątek. Najlepiej zrobić to, na serwisie grupującym ulotki ze wszystkich najważniejszych sklepów takim jak: kimbino.pl. Regularne odwiedzanie tego serwisu, nie tylko zapewni nam mnóstwo informacji o promocjach w Czarny Piątek, ale też umożliwi oszczędzanie pieniędzy każdego dnia. Nie ma sensu przepłacać, kimbino.pl pomoże nam, codziennie wybrać odpowiedni sklep z największymi obniżkami. Znajdziemy tu nie tylko Pepco ulotki, Avon gazetki, gazetki Lidla, czy Biedronki, ale też dziesiątki innych marketów i sklepów, a to wszystko idealnie pogrupowane. Zakładki: elektronika, dom i ogród, odzież, obuwie i sport, drogeria, kosmetyki i inne, pomagają nam szybko odnaleźć dokładnie to, czego szukamy.

Czarny Piątek 2019, będzie dniem, w którym jak co roku odnotujemy rekordową sprzedaż. Łowcy okazji mają szansę złapać w okazyjnych cenach, to czego od dawna poszukiwali. Dobre przygotowanie to klucz do sukcesu, dlatego warto zapoznać się ze szczegółową ofertą sklepów jeszcze przed Czarnym Piątkiem.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz

Informacja prawna