Catering wegetariański w praktyce – wygoda i zdrowie

Zdrowe odżywianie stanowi jeden z głównych filarów dla zachowania dobrego samopoczucia oraz prawidłowego funkcjonowania całego organizmu. Każdy jest tego świadomy, ale niestety – w toku codziennych załatwień i pracy, bardzo łatwo można wypaść z trybu regularnego odżywiania. W szczególności osoby rozpoczynające dietę wegańską na samym początku mogą czuć nieco zagubione w nowej kulinarnej rzeczywistości. Konieczność planowania odpowiednio zbilansowanych posiłków wymaga kreatywności, a także wiedzy.

Dieta pudełkowa – wege alternatywa dla każdego

Jak uprościć przejście na zdrową dietę z wyłączeniem mięsa? Dobrym rozwiązaniem może okazać się catering wegetariański: dostarczany każdego dnia, pod wskazany adres, rozłożony na konkretną ilość posiłków i zamknięty w preferowanym przedziale kaloryczności.

W ostatnich latach personalizowany catering zyskuje coraz większą popularność. Dlaczego? Dieta pudełkowa (wegańska, ketogeniczna lub niskokaloryczna) oferują wygodę dla osób, które nie lubią lub nie mają czasu na codzienne gotowanie.

  • To sposób na zdrowe odżywianie, bez konieczności: robienia zakupów, gotowania, zmywania i planowania jadłospisu z wyprzedzeniem.
  • Wege catering to rozwiązanie dla wszystkich wegetarian, którzy wyłączają ze swojej diety mięso.
  • Profesjonalnie opracowany jadłospis to pewność, że każdy posiłek dostarczy do organizmu wszystkich niezbędnych substancji i składników odżywczych.
  • Jest to rozwiązanie odpowiednie dla osób zabieganych, a także dla wszystkich aktywnie pracujących nad formą i utrzymaniem niskiej wagi ciała.

Wege catering od BonappeFIT – jak go zamówić

Główną cechu cateringu pudełkowego jest wygoda korzystania z podobnej usługi. Świeże posiłki są dostarczane pod wskazany adres, a do zamawiającego należy już tylko czerpanie przyjemności ze smacznych i prawidłowo zbilansowanych dań.

Zastanawiasz się w jaki sposób zamawia się spersonalizowany wege catering? Jest to bardzo proste.

  1. Na stronie BonappeFIT wybieramy opcję: “Program wegetariański”.
  2. Następnie dobieramy wariant: 3, 4 lub 5 posiłków w ciągu dnia, w zależności od naszych preferencji (lub zaleceń dietetyka).
  3. Wybieramy kaloryczność programu, która wynosić może 1000, 1200, 1500, 1700 lub 2000 kcal.
  4. Formularz pozwoli nam ustawić adres dostawy. Dzięki temu sprawdzisz czy Twoja miejscowość jest objęta strefą dostawy BonappeFIT.
  5. Posiłki będą regularnie dostarczane, w dni robocze (posiłki na niedzielę są dowożone dzień wcześniej).
  6. Na stronie można zapoznać się z jadłospisem rozpisanym dla wszystkich programów, na każdy kolejny tydzień.

To sprytne rozwiązanie na miarę nowoczesnych potrzeb – jeśli poszukujesz pomocy z utrzymaniem regularności jedzenia, postaw na skrojoną na Twoje potrzeby wegańską dietę pudełkową.

Wegetariańska dieta pudełkowa

Jakie produkty można znaleźć w cateringu od BonappeFIT? Dieta pudełkowa wegańska, pozbawiona powinna być nie tylko mięsa, ale także produktów pochodzenia zwierzęcego, takich jak: mleko, jajka czy masło.

Dieta pudełkowa wegetariańska od BonappeFIT opracowana została z myślą o osobach, które chcą ograniczyć lub na stałe wykluczyć ze swojej diety mięso. W proponowanych posiłkach znaleźć można zatem jajka, a także mleko czy dodatek masła, choć w przeważającej większości dostępne opcje oparte są o wysokiej jakości, świeże warzywa, zdrowe oleje oraz białko pochodzenia roślinnego.

Jaka jakie korzyści płyną z wyłączania mięsa z diety? W konkretnych przypadkach może mieć to znaczenie dla naszego zdrowia, jakości funkcjonowania układu trawiennego, hormonalnego lub naszej wagi – co powinien ustalić dietetyk. Rezygnacja z mięsa w codziennych posiłkach niesie ze sobą także korzyści dla środowiska naturalnego, w czym zawiera się także dobro zwierząt hodowlanych.

Niezależnie jednak od powodów, decydując się na wege catering, zacznij od zapoznania się w ofertą marki BonappeFIT. Wysokiej jakości, odżywcze posiłki, mogą być regularnie dostarczane, tuż pod twoje drzwi.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
Informacja prawna