Back Flow – wypełnij wnętrze swojego domu zniewalającym zapachem aromaterapeutycznym

Dym z papierosów lub gotowania, ruszt z pieca i kominka czy też domowe zwierzaki to tylko kilka generatorów nieprzyjemnego zapachu we wnętrzu Twojego domu lub mieszkania. Dlatego też warto sięgnąć po produkty, które skutecznie zastąpią brzydki aromat zmysłową wonią. Sklep backflow.pl to miejsce, w którym zakupisz wysokiej jakości:

  1. Kadzidełka zapachowe
  2. Kominki zapachowe
  3. Zestaw kominek+kadzidełka

Kadzidełka zapachowe

W sklepie internetowym backflow.pl zakupisz wyjątkowe kadzidełka zapachowe, które okażą się rewelacyjnym zamiennikiem dla takich produktów, jak elektryczne dozowniki czy też saszetki zapachowe. Są również nieporównywalnie wyższej jakości od kadzidełek z bazaru. Co więcej, są dużo skuteczniejsze w działaniu! Dzięki temu, że dymią od spodu, dym opada w dół, rozprzestrzeniając się tym samym w każdym zakątku Twojego domu. W naszej ofercie znajdziesz kadzidełka stożkowe, które zostały stworzone z naturalnych surowców najwyższej jakości. Dzięki temu są całkowicie bezpieczne w stosowaniu. Zakupić można między innymi produkty o zmysłowym zapachu drzewa sandałowego, czakry, lawendy, białej szałwii, lotosu, paczuli, nang champ, róży, santo oraz smoczej krwi. Zapachy mają również charakter relaksacyjny, który korzystnie wpływa na nasze zdrowie psychiczne i fizyczne. Możesz je wykorzystać przy aromatycznej kąpieli czy medytacji.

Kominki zapachowe

Sklep internetowy backflow.pl w swojej ofercie posiada oryginalne kominki zapachowe na kadzidełka, które stanowią absolutny unikat niedostępny dotąd na rynku! W przeciwieństwie do typowych kominków (np. na olejek, wosk itd.), produkt Back Flow uniemożliwia bowiem rozlanie się wosku oraz ewentualne zabrudzenie ubrania w trakcie przenoszenia. Kominek został stworzony z wysokiej jakości materiału, dzięki czemu jest odporny na długotrwałą działalność ognia. Co ważne, nie przewodzi ciepła, uniemożliwiając tym samym oparzenie, a także uszkodzenie powierzchni mebli i obrusu. Na uwagę zasługuje fakt, że kominki prezentują się znakomicie pod względem wizualnym, dzięki czemu mogą pełnić również funkcję dekoracyjną. W naszej ofercie dostępne są w różnych kształtach – bambusu, fontanny, dłoni, kwiatu lotosu, basenu, kamieni, a nawet podświetlanego Buddy.

Zestaw kominek + kadzidełka

W Back Flow możesz zakupić wyjątkowy zestaw, w którego skład wchodzi kominek i kadzidełka stożkowe. Nasze produkty zostały tak skonstruowane, aby znakomicie ze sobą współgrać. Kominek wyposażony jest bowiem w podstawkę, która idealnie pasuje do kadzidełka. Dzięki temu woń rozpościera się w taki sposób, aby całkowicie wypełnić wnętrze Twojego mieszkania, a przy tym nie stanowić zagrożenia dla rzeczy postronnych. Szeroka gama zapachów pozwoli każdemu odnaleźć coś dla siebie. Dla przykładu lawenda znakomicie redukuje stres, smocza krew natomiast błyskawicznie ożywia. Aromaterapia z naszym kompletem jeszcze nigdy nie była więc równie skuteczna!

Chcesz pozbyć się przykrego zapachu, ukoić nerwy lub ożywić wnętrze intensywnym aromatem? Kominki i kadzidełka zapachowe to znakomite połączenie, dzięki któremu aromaterapia nabierze szczególnego znaczenia w życiu Twoim i Twojej rodziny! 

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]

Dodaj komentarz

Informacja prawna