5 typów fryzur w stylu summer hair styles

Wymarzona fryzura na lato? To łatwe. Nawet, jeżeli jeszcze nie zastanawiałaś się nad urlopowym wyglądem lub wychodziłaś z założenia, że „czesane wiatrem” to najlepsza opcja, przejrzyj nasze propozycje na summer hair styles.

1. Kucyk niejedno ma imię

2. Koki i upięcia

3. „Half up, half down”

4. Fale summer hair styles

5. Warkocz w nowej wersji

Co zmieni dopracowana stylizacja włosów? Poczujesz się lżej. Odsunięte od twarzy i ciała kosmyki dodadzą ci świeżości, a wielość wariacji summer hair styles sprawi, że każdego dnia możesz wyglądać świetnie.

Kucyk niejedno ma imię

Kucyk pasuje do każdej stylizacji. Wykonać go można z każdego typu włosów, sprawdzi się więc jako sposób na okiełznanie długich kosmyków. To najlepszy wybór w upalny dzień. W zależności od indywidualnych preferencji zdecydować się można na kucyk niski lub wiązany niemal na czubku głowy. Panie biegłe w sztuce układania włosów mogą pokusić się o warianty kombinowane, uwzględniające kilka „przęseł” końskiego ogona.

Koki i upięcia

Najprostszy kok wymaga tylko kilku wsuwek i dwóch wprawnych ruchów. To doskonała fryzura na lato: lekka, nadająca komfort i zawsze dobrze wyglądająca. W zależności od naszego charakteru upięcie może być grzeczne, przypominające stylizację baletnicy, lub bardzo niesforne.

„Half up, half down”

Część włosów do góry, część w dół – to rozwiązanie dla posiadaczek gęstych i raczej długich włosów. Jeśli nie mamy już czasu na ich zapuszczanie, można temu zaradzić, wykorzystując doczepy. Najlepszy efekt uzyskamy, jeśli w ich składzie będą w 100% włosy naturalne. Tak zwane hair tips to natychmiastowa długość i większa objętość, które nadadzą spektakularny efekt tego typu stylizacjom. Stanowić one będą idealne uzupełnienie letnich, dziewczęcych sukienek, niezależnie od tego, czy mamy włosy kręcone czy proste.

Fale summer hair styles

W tym przypadku także im dłuższe włosy, tym lepiej. Aby zapewnić maksymalny efekt, można wykorzystać przedłużanie włosów metodą klipsową. Szczegóły na jej temat znaleźć można na: https://www.oxyextensions.pl/wlosy-clip-in. Seksowne fale to efektowny wygląd przy minimalnym wysiłku. Uzyskać je można za pomocą lokówki lub szerokich wałków z gąbki nakładanych na noc na włosy.

Warkocz w nowej wersji

Kto powiedział, że warkocze pasują tylko do szkolnego mundurka? To sposób na młody, dziewczęcy wygląd. Po opanowaniu wersji podstawowej można eksperymentować z różnymi odmianami: warkoczem francuskim, grubym splotem, podwójnym, potrójnym lub tzw. rybim ogonem.

Letnia fryzura nie musi być nudna. Możliwości jest na tyle dużo, że inna stylizacja każdego dnia jest w zasięgu ręki.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
Informacja prawna