Złoto – zawsze modne i pożądane

złoto

Dlaczego lubimy złotą biżuterię ? W kulturze ludzkości zawsze złoto traktowane było jako najcenniejszy materiał. Chociaż znamy dzisiaj wiele substancji droższych od złota, cały czas pozostaje symbolem bogactwa, dostatku, elegancji i luksusu. Złota biżuteria to nie tylko zawsze modna ozdoba, to także pewien prestiż. Do wyrobu biżuterii używa się kilku rodzajów złota.

Najlepszy wybór to biżuteria złota próba 585 – jest to najlepszy stosunek ilości złota w wyrobie. Złoto próby 585 nie śniedzieje i jest jeszcze stosunkowo odporne ma mechaniczne uszkodzenia. Im większa zawartość złota, tym produkt jest bardziej miękki i podatny na zniszczenie. Biżuteria złota próba 585 jest najczęściej spotykaną biżuterią wysokiej jakości.

Jak wybrać złotą biżuterię?

Na pewno nie warto kupować złota „okazyjnie”, od obcych osób czy z ogłoszeń w serwisach internetowych. Jedyną gwarancję, że biżuteria jest autentyczna a złoto nie zawiera więcej domieszek innych metali niż to określa próba jest zakup w wyspecjalizowanej, renomowanej firmie.

Biżuteria złota próba 585 to specjalność sklepu intergold.pl. Jest to marka, która powstała w ramach firmy Szuchman-Gold International od ponad 30 lat specjalizującej się w wyrobach jubilerskich.

W ofercie intergold.pl znajduje się pełna gama pełna gama złotej biżuterii obejmująca pierścionki kolczyki, wisiorki, łańcuszki, bransoletki, krzyżyki, medaliki, koperty do zegarków i obrączki. Zarówno zwolennicy klasycznych wzorów jak i awangardowych na pewno znajdą tu coś dla siebie. Intergold.pl realizuje również zamówienia indywidualne  – na przykład życzenia w zakresie wagi i długości łańcuszków czy rozmiaru pierścionków. Biżuteria dostępna jest dla klientów indywidualnych po hurtowych cenach, nie ma problemu z zamówieniem pojedynczego egzemplarza.

Dlaczego biżuteria złota próba 585 to najlepszy wybór?

Biżuteria tej próby może być prestiżowym prezentem na specjalną okazję. Złoto próby 585 jest także dobrą inwestycją. Od dłuższego czasu ceny złota na świecie systematycznie rosną, a więc w razie potrzeby nigdy nie będzie trudności ze sprzedażą złotej biżuterii. Wbrew powszechnemu przekonaniu złota biżuteria nie jest aż tak bardzo droga. Piękny pierścionek czy eleganckie kolczyki można kupić już w cenie od 100 do kilkuset złotych. Biżuteria złota nie jest przeznaczona wyłącznie na oficjalne okazje. Współczesne wzory mogą być noszone do strojów typu casual i spodobają się kobietom niezależnie od wieku i indywidualnego stylu.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
Informacja prawna