Z miłością do siebie i natury

Ślub w plenerze to świetny pomysł dla pasjonatów przyrody i spokoju, zapalonych outdoorowców i tych, którym znudziły się huczne imprezy w lokalach. Ceremonia ślubna na łonie natury to ogromne emocje, pełne szczerości, radości i swobody.

• Niezapomniany ślub w plenerze

• Organizacja ślubu w plenerze

• Fotograficzny zapis ślubu

Niezapomniany ślub w plenerze

Ślub w plenerze to świetna alternatywa dla ceniących sobie czas z najbliższymi na łonie natury. To szansa na niebanalną uroczystość, która zyskuje coraz liczniejszych zwolenników. Taka kameralna forma uroczystości daje szansę na złapanie oddechu, na swobodę, pozwalając skupić się na szczerości emocji i uczuć. I choć w dużych tradycyjnych imprezach nie ma nic złego, to w natłoku spraw organizacyjnych czasem można zatracić to, co faktycznie jest najistotniejsze.

Wśród zalet ceremonii ślubnej w plenerze na pewno zatem znajdzie się luźna atmosfera i brak pośpiechu. Wszystko odbywa się w jednym miejscu, a w uroczystości udział biorą osoby, na których nam rzeczywiście zależy, z którymi faktycznie jesteśmy zżyci i chcemy, by towarzyszyli nam w tym ważnym dla nas dniu. Jeśli akurat szukacie takiego sprawdzonego miejsca, wesele w Wiatrakowie spełni wasze oczekiwania.

Organizacja ślubu w plenerze

By było to naprawdę niezapomniane wydarzenie, podczas organizacji warto pamiętać o kilku kwestiach. Jedną z nich jest zorganizowanie zaplecza dla firmy cateringowej. Inną – i niezbędną – przygotowanie zaplecza sanitarnego dla gości. Jeśli zdecydujemy się na ślub plenerowy w sąsiedztwie sali weselnej lub restauracji, te kwestie rozwiązać można łatwo. Dodatkowo zyskujemy dach nad głową w przypadku załamania pogody. Można też postawić na oryginalność i zorganizować wesele w stodole! Wybór tak nieoczywistej sali weselnej to nowy trend w ślubnej branży, ale zyskujący coraz większe zainteresowanie. Nic dziwnego – specjalnie zaadaptowane do tego celu wnętrze stodoły ma nieprzeciętny klimat i doskonale nadają się na wesele rustykalne.

Przeczytaj także:  Wkładka (spirala) domaciczna - czym jest i ile kosztuje?

Jeśli podobnych lokali brak, pomocny może okazać się wynajem namiotu ślubnego (jest przeciwdeszczowy, z możliwością ogrzania). Latem w plenerze mogą dokuczać owady, warto więc uprzedzić gości, żeby zaopatrzyli się w środki przeciwko np. komarom.

Minusem ślubu w plenerze mogą stać się koszty – nieco wyższe niż przy tradycyjnej uroczystości w urzędzie, gdyż dochodzi opłata za usługę urzędnika lub księdza, który będzie udzielał ślubu.

Jednak atmosfera ślubu w plenerze jest nie do zastąpienia, dlatego warto wziąć pod uwagę właśnie taką formę ceremonii.

Fotograficzny zapis ślubu

Fotograf w Kazimierzu Dolnym zadba, by wasze wesele zyskało jak najlepszą oprawę fotograficzną. Bo ślubne zdjęcia dziś to nie tylko kilka pamiątkowych zdjęć lub album ze specjalnej sesji ślubnej. To także możliwość wspaniałego i niepowtarzalnego reportażu ślubnego. Fotograf dyskretnie towarzyszy parze młodej przez całą uroczystość, podpatrując ją przez obiektyw. Zapamiętuje ich emocje, zdarzenia, magię chwili.

Decydując się na wesele w Wiatrakowie, zyskujecie dodatkowo gwarancją niezapomnianych widoków – zdjęcia z ceremonii ślubnej w otoczeniu przyrody i urokliwych dekoracji ślubnych stworzą niepowtarzalny klimat. Zdjęcia pełne emocji i szczerości przywołają miłe wspomnienia nawet w wiele lat po ślubie.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
Informacja prawna