Wózki dziecięce – poznaj zestawy trzyfunkcyjne

Wózki dziecięce to nieodłączny element wyprawki dla noworodka. Ciekawą propozycją są z pewnością wózki 3w1, które w zestawie zawierają fotelik, wersję głęboką i spacerową wózka. Wszystkie te trzy elementy pasują do podwozia wózka – stelaża, co znacząco ułatwia przemieszczanie się z małym dzieckiem. Rozwiązanie to jest dopasowane do wielu czynności, z jakimi mogą się spotkać rodzice na co dzień. Przekonaj się, że wózek dziecięcy 3w1 to produkt dla ciebie!

Najlepsze wózki wielofunkcyjne

Najlepsze wózki dziecięce wykonane są z solidnych materiałów, które wpływają na jakość produktu i komfort użytkowania. Atrakcyjną propozycją są z pewnością wózki dziecięce 3w1 z fotelikiem BeSafe. W zestawie tym można znaleźć głęboki i spacerowy wózek, które posłużą przez długi czas. Zaletą proponowanego podwozia jest także jego wielofunkcyjny charakter, ponieważ siedzisko spacerowe można dowolnie montować na stelażu. Sprawia to, że dziecko może jechać w wózku przodem do kierunku jazdy lub tyłem do kierunku jazdy. Rozwiązanie to pozwala rodzicowi dopasować w maksymalny sposób wózek do potrzeb swojego malucha, tym samym zapewnia mu komfort jazdy wózkiem. Proponowane wózki dziecięce różnią się między kolorystyką, rodzajem i wielkością kół, a także stylistyką. Dominują stonowane kolory, mianowicie odcienie: szarego, niebieskiego, brązowego, czarnego i zielonego. Wśród tych kolorów należy wymienić również żółty, różowy oraz czerwony. Tak bogata oferta wózków dziecięcych sprawia, że każdy z pewnością znajdzie dla siebie i malucha idealny model.

Przeczytaj także:  Jak zorganizować chrzciny w restauracji?

Wybrane modele mogą być wyposażone w osłonę przeciwdeszczową, moskitierę, adapter do fotelika, tackę, uchwyt na kubek, torbę transportową, parasolkę do wózka, pokrowce na koła, mufkę na dłonie, komplet lampek, śpiworek, organizer lub torbę pielęgnacyjną. Tak bogaty i różnorodny asortyment dodatkowych akcesoriów i wózków sprawia, że każdy znajdzie idealny model dla siebie i swojego dziecka. Przekonaj się, dlaczego warto wybrać wózek wielofunkcyjny z fotelikiem dla małych dzieci.

Nowoczesne wózki dziecięce dla wymagających użytkowników

Wózki dla dzieci coraz częściej można kupić w zestawie, który zawiera fotelik samochodowy, wersję głęboką i spacerową wózka. W ten sposób młodzi rodzice otrzymują kompletny zestaw, który posłuży im przez długi czas. Bardzo ważnym i obecnie w wielu przypadkach niezbędnym elementem wyprawki niemowlęcej jest fotelik samochodowy przeznaczony dla malucha o wadze od 0 do 13 kg. Warto zwrócić uwagę, aby fotelik posiadał: system ochrony bocznej, 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, miękką wkładkę redukcyjną. Foteliki typu „łupina” BeSafe można montować na dedykowanej bazie, jak i na stelażu wózka. W tym przypadku niezbędne są adaptery, które bez problemu można dopasować do modelu.

Elegancki i solidny wózek dziecięcy

Wózki dziecięce różnią się parametrami technicznymi oraz funkcjonalnością. Warto jednak poznać przeznaczenie obu typów, czyli wózka głębokiego oraz spacerówki. Wózek głęboki to propozycja dla noworodków i małych dzieci, które znaczną część dnia przesypiają. Tego typu wózek zapewnia im w czasie jazdy stabilne podparcie, komfort wypoczynku oraz ochronę przed wieloma czynnikami zewnętrznymi.  Natomiast wózek spacerowy dedykowany jest dla starszych dzieci, które już samodzielnie siedzę. Ten typ wózka umożliwia dziecku poznawanie świata, ponieważ jego boki są znacznie mniej obudowane. Dodatkowym atutem wielu spacerówek jest możliwość ich montażu zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
Informacja prawna