WELLNESS – co to jest?

Dbanie o urodę nierozłącznie wiąże się także z dbałością o nasze zdrowie. Wszystkie usługi wellness, świadczone w naszym hotelu Hanza Pałac wiążą się właśnie z dbałością o zdrowie. Stąd też wśród usług SPA and Wellness możemy wyróżnić między innymi:

1. KONTROLĘ WAGI I DETOKSYKACJĘ

Wszystkie te zabiegi mają za zadanie utrzymać, jak najbardziej optymalną wagę naszego ciała. Ich celem jest przede wszystkim osiągnięcie redukcji wagi poprzez zdrowy, progresywny i zbilansowany program – pod ścisłym nadzorem lekarza i przy wsparciu zespołu ekspertów żywieniowych i programu ćwiczeń fizycznych. Kontynuować kampanię odchudzania po powrocie do domu, stosując zdrowe techniki i nawyki stylu życia nabyte w SHA. Celem jest utrzymanie osiągniętych wyników i uniknięcie efektu odbicia.

2. DETOX, czyli usuwanie wszelkich toksyn z naszego organizmu

Ma to na celu między innymi oczyszczanie organizmu z toksyn, które gromadzą się w wyniku złych nawyków żywieniowych i zewnętrznych czynników zanieczyszczających. Sprawdź poziom stresu oksydacyjnego organizmu, wykonując określone testy w celu podjęcia działań naprawczych. Naucz się nowych zdrowych nawyków żywieniowych, aby zoptymalizować naturalne mechanizmy detoksykacji.

3. Intensywny program na rzecz utrzymania optymalnej wagi i detoxu

Głównym celem tego programu, który łączy dwa podejścia (odchudzanie i oczyszczanie), jest rozpoczęcie procesu regeneracji organizmu, ale bez pozwalania tej kombinacji na pójście na skróty i uzyskanie bardziej imponujących krótkotrwałych rezultatów. Osiągnij zdrową utratę wagi, przeprowadzając jednocześnie proces oczyszczania i oczyszczania organizmu, aby uzyskać ogólne wyniki i optymalny stan zdrowia. Sprawdź poziom stresu oksydacyjnego organizmu, wykonując określone testy w celu podjęcia działań naprawczych. Naucz się nowych, zdrowych nawyków żywieniowych, aby zoptymalizować naturalne mechanizmy detoksykacji i osiągnąć utratę wagi, którą można utrzymać z upływem czasu.

Przeczytaj także:  Jakie kurtki damskie będą wiodły prym tej jesieni i zimy?

4. Niech Ci zdrowo płynie czas, czyli umiejętność zdrowego starzenia się

Celem tego programu jest pełne zoptymalizowanie zdrowia, poprzez opóźnianie lub zmniejszanie skutków starzenia. Określenie wskaźników wieku biologicznego i porównanie go z wiekiem chronologicznym, a także czynniki, które mogą mieć negatywny wpływ na jakość życia. Połącz wiedzę na temat naturalnych terapii, medycyny azjatyckiej, odżywiania i najnowszych osiągnięć medycyny, zarówno diagnostycznej, jak i terapeutycznej, aby poprawić swoje wyniki. Naucz się nowych, zdrowych nawyków, które zoptymalizują Twój ogólny stan zdrowia i samopoczucie.

5. Zachowanie równowagi

Równowaga naszego organizmu jest bardzo ważna dla zachowania naszego ciała jak najdłużej w jak najlepszej kondycji. Wymaga ona przede wszystkim powtarzalności w prowadzeniu zdrowych nawyków, w związku z czym celem tego projektu jest przede wszystkim nauczenie nowych nawyków związanych z naszym codziennym stylem życia w celu poprawy naszego ogólnego stanu zdrowia oraz kontynuowania tego procesu uczenia się po powrocie do domu – dzięki wiedzy i nawykom zdrowego stylu życia nabytym w SHA. Aby osiągnąć stan doskonałego relaksu i rozłączenia w idealnym otoczeniu trzeba najpierw osiągnąć właśnie stan idealnej równowagi.

Wellness, co to jest?

Wellness stanowi ciągły proces uświadamiania sobie i dokonywania wyborów w kierunku zdrowego i satysfakcjonującego nas życia. SPA Wellness to coś więcej niż wolność od choroby, to dynamiczny proces zmian i rozwoju. „… stan pełnego fizycznego, psychicznego i społecznego dobrostanu, a nie tylko brak choroby lub kalectwa”. Dbaj o siebie i o swoich najbliższych i w każdej wolnej chwili zróbcie coś dobrego dla siebie, swojego ciała i umysłu. Doskonałym pomysłem na zapewnienie sobie takiego odpoczynku jest korzystanie z ofert hoteli wypoczynkowych SPA & Wellness, zatrudniających specjalistów w zakresie dbałości o nasze zdrowie, zarówno fizyczne, jak też psychiczne. W hotelu Hanza Pałac zatrudniamy tylko wysoko wykwalifikowany personel, który zapewni Państwu rozrywkę i wypoczynek na możliwie najwyższym poziomie. Zapraszamy do korzystania z naszej szerokiej oferty usług. 

Przeczytaj także:  PRZYGOTOWANIA DO ŚLUBU Z PREIBISZ SKINDOCTORS CZAS ZACZĄĆ!

Dbaj o zdrowie razem z najlepszym SPA w okolicy, zdecyduj się na wybrany program prozdrowotny i poczuj się lepiej! Pamiętaj, że zdrowie to najcenniejsze co masz, bo bez tego, nie mógłbyś robić wielu rzeczy i żyć tak, jak tylko sobie zapragniesz. Zdrowie to najcenniejszy skarb, a niestety jest tylko jedno, więc zadbaj o nie jak najwcześniej, a to z pewnością zaprocentuje. Niech Twoje dobre zdrowie pozostanie z Tobą jak najdłużej. Jedz zdrowo, uprawiaj sport i dbaj o wszystkie swoje zmysły. Specjaliści zatrudnieni w naszym hotelu podpowiedzą Ci, jak to zrobić, aby w szybki i możliwie jak najłatwiejszy sposób uzyskać interesujące Cię rezultaty. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą wszystkich zabiegów i programów Wellness, niech zdrowy duch już dziś zamieszka również w Twoim ciele!

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
Informacja prawna