W jaki sposób mężczyzna okazuje zainteresowanie kobietą?

oznaki męskiego zainteresowania kobietą

Czy ja mu się podobam?

Oznaki męskiego zainteresowania kobietą… Temat morze, który niejednokrotnie zaprząta myśli kobiet. Gdy spotykamy mężczyznę, którego chciałybyśmy bliżej poznać lub umówiłyśmy się na randkę z facetem, który naprawdę nam się podoba to bez wątpienia czytanie w jego myślach jest wtedy najbardziej pożądaną umiejętnością. Chcemy od razu wiedzieć czy mu się podobamy, czy jest chemia i czy oczywiście jest on zainteresowany naszą osobą. Niestety nie ma tak łatwo, ale spokojnie – ponieważ istnieje kilka gestów oraz sygnałów jakie wysyła mężczyzna gdy kobieta mu się podoba i w tym artykule opiszemy i podpowiemy na co zwracać uwagę, aby mieć pewność, że on również czuje „to coś”.

Zachęcamy do przeczytania artykułu: „Czy ja mu się podobam?”
-> https://chwilaprzerwy.pl/czy-ja-mu-sie-podobam-jak-to-sprawdzic/

Podobasz mi się…

Jedno jest pewne, każdy mężczyzna jest inny i w inny sposób może okazywać zainteresowanie. Panowie bywają nieśmiali lub pewni siebie i nie można generalizować, natomiast są gesty często wykonywane nieświadomie i zazwyczaj w każdym przypadku oznaczają „podobasz mi się !”

Gdy mężczyzna rzuca ukradkowe spojrzenia lub wpatruje się długo w kobietę, to obie sytuacje sugerują że jest zainteresowany. Częste spoglądanie świadczy o tym, że szuka kontaktu wzrokowego, natomiast dłuższe zatrzymanie wzroku to informacja, że nie chce patrzyć na nic innego w tym momencie.

– Podczas rozmowy mężczyzna przechyla ciało w naszą stronę? Przybliża twarz? Oto kolejna oznaka zainteresowania. W ten sposób panowie informują nas że chcą zmniejszyć dystans i zacieśnić znajomość.

Przeczytaj także:  Jaki portfel wybrać i na co zwrócić uwagę podczas jego zakupu?

– Jeżeli w trakcie rozmowy „on” słucha tego co dziewczyna mówi patrząc jej prosto w oczy, oraz co jakiś czas jego wzrok kieruje się na jej usta to bez wątpienia jest dla niego bardzo interesująca.

– Jeśli widzimy, że na nasz widok mężczyzna prostuje sylwetkę i unosi głowę to znaczy, że chce się nam zaprezentować z jak najlepszej strony i powód jest oczywisty.

– Dodatkowo jeżeli podczas rozmowy zauważymy, że facet bezwiednie robi te same gesty co my, lub słuchając tego co mówimy bezgłośnie porusza ustami to znak że jest bardzo skupiony na naszej osobie.

Mężczyzna który jest zainteresowany kobietą…

Oznaki męskiego zainteresowania kobietą czasami mogą być (w nielicznych przypadkach) niewłaściwie zinterpretowane, ale w większości przypadków trudno ich nie rozpoznać. Facet który szuka cały czas naszego towarzystwa czy to na przerwie w pracy, czy na imprezie, słucha tego co mówimy, zadaje nam pytania, ponieważ chce poznać nasze zdanie z pewnością jest zainteresowany. Gdy coraz częściej niby przypadkiem dotyka, a jego źrenice są rozszerzone gdy na nas patrzy to sprawa jest jasna. Cały czas służy pomocą i radą i niby przypadkiem zawsze jest tam gdzie my, a jego uśmiech na nasz widok zawsze jest szczery i „mówi” cudownie Cię widzieć, to nie musimy już się zastanawiać czy mu się podobamy.

Na zakończenie

Więc podsumujmy jak rozpoznać czy mężczyzna ma ochotę na bliższą znajomość? Otóż przede wszystkim zwróćmy uwagę na zachowanie faceta. Jeżeli jest zainteresowany to będzie traktował nas inaczej niż pozostałe kobiety w towarzystwie. Innym tonem będzie wypowiadał nasze imię, będzie szukał kontaktu wzrokowego oraz możliwości porozmawiania. Jego komplementy będą szczere (da się wyczuć) i będzie starał się być cały czas w pobliżu, aby móc być pierwszą osobą, która będzie mogła pomóc w razie potrzeby. Gdy na nasz widok na jego twarzy zawsze pojawia uśmiech, a źrenice się rozszerzają to wszystko oznacza, że jesteśmy w centrum zainteresowania i jeżeli tylko odwzajemniamy ten stan, to bez obaw możemy przejść na kolejny poziom znajomości.

Przeczytaj także:  Piżama damska, wygodna czy elegancka?
Informacja prawna