Urodowe gadżety, które warto posiadać

uroda

Każda kobieta chce wyglądać jak najatrakcyjniej dlatego też każdego dnia poświęca odpowiednią ilość czasu na wykonanie makijażu. Niemożliwym jest posiadać w swojej półce wszystkich odstępnych na rynku produktów przeznaczonych do pielęgnacji urody. Jest ich po prostu zbyt wiele a w dodatku, nie każde są warte uwagi. W sprzedaży dostępnych jest jednak kilka przedmiotów, które zdecydowanie podwyższają komfort codziennego dbania o swój wygląd. Po które gadżety warto więc sięgnąć?

Beauty Blender

Nie każda kobieta lubi nakładać kosmetyki za pomocą pędzla a ponieważ robienie tego za pomocą palców zazwyczaj nie przynosi zbyt dobrych rezultatów z pomocą przychodzi właśnie Beatu Blender. Jest to gąbka o zwężającym się kształcie ku górze. Pozwala ona na dotarcie do nawet bardzo trudnych miejsc takich jak na ten przykład zagłębienia znajdujące się w okolicach nosa. Gadżet ten pozwoli na precyzyjne nałożenie kosmetyku na twarz a także zmniejszy straty kosmetyku jakie mogą się wydarzyć podczas wykonywania makijażu.

Soniczna szczoteczka do mycia twarzy

Twarz można oczywiście myć dłońmi ponieważ nie ma co do tego żadnych przeciwskazań. Jednak dogłębne oczyszczenie a także wyraźne wygładzenie skóry zapewni szczoteczka soniczna od certyfikowanego producenta. Działa ona jak łagodny peeling pomagający pozbyć się z twarzy suchych skórek a także zaskórników. Jedną z największych zalet sonicznych szczoteczek jest niezwykła łatwość z jaką można je utrzymać w czystości, dzięki której nie ma obawy, że wraz z masażem do skóry zostaną wprowadzone zanieczyszczenia.

Przeczytaj także:  Co powinien zawierać zestaw do depilacji woskiem?

Szczotka z naturalnego włosia

Czesanie włosów tego typu gadżetem będzie sprawiać niezwykłą przyjemność. Najlepiej do tego sprawdzą się szczotki z włosiem z dzika. Masuje ono delikatnie skórę głowy a ponadto rozczesuje wszelkie splątane włosy jednak bez ich szarpania, ciągnięcia czy też wyrywania. Używanie szczotki z naturalnego włosia zwiększa objętość fryzury a same włosy stają się bardziej sprężyste i pełne życie. Gadżet ten polecany jest wszystkim kobietom, nawet tym których pielęgnacja stoi na minimalistycznym poziomie.

Masażer do głowy

Oprócz szczotki z naturalnego włosia, o której wspominaliśmy wyżej do relaksu skóry głowy warto użyć także specjalnego masażera. Tego typu zabieg, każda kobieta może zafundować sobie w domowych warunkach. Jest on bardzo relaksujący ze względu na to, że w tym miejscu skóra jest niezwykle wrażliwa na dotyk. Użycie masażera pozwoli także na poprawę ukrwienia skóry a także pobudzi mieszki włosowe.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
Informacja prawna