Spider Gel – precyzyjny i elastyczny żel do zdobień

Marzysz o pięknych zdobieniach na paznokciach, ale obawiasz się, że ich wykonanie wykracza poza Twoje umiejętności? Dzięki Spider gel wszystko jest możliwe! Ten precyzyjny i elastyczny żel do zdobień pozwala na wykonanie najmniejszych detali również początkującym miłośniczkom stylizacji paznokci. Teraz wykonanie nawet najcieńszych linii nie będzie dla Ciebie żadnym problemem. Co sprawia, że Spider gel pozwala na uzyskanie tak spektakularnych efektów w prosty sposób?

Spider gel i jego idealna konsystencja

Spider gel posiada idealną konsystencję, która sprawia, że jego nakładanie jest tak proste. Preparat jest bardzo gęsty, gumowaty i ciągnący. Ułatwia to aplikację produktu i powoduje, że nawet najbardziej fantazyjne stylizacje są możliwe do wykonania. Nie bez przyczyny nazwa żelu do zdobień to Spider gel. Tak, jak pająk tka pajęczynę, tak i Ty możesz stworzyć najcieńsze, pełne detali wzory na paznokciach.

Spider gel – aplikacja produktu

Jak przebiega proces aplikacji Spider gel? Potrzebujesz do tego jedynie żelu do zdobień, patyczka lub sondy i oczywiście lampy LED bądź UV. Niezbędne jest również posiadanie wacika i cleanera. Preparat można nakładać zarówno na lakiery hybrydowe, żele, jak i akryle. Wystarczy minimalna ilość żelu do zdobień, nałożona na paznokieć za pomocą patyczka lub sondy. Już jedna warstwa produktu Spider gel pozwoli Ci na uzyskanie najbardziej precyzyjnych wzorów. Wystarczy przeciągnąć go po paznokciu jednym, ciągłym ruchem. Po aplikacji żelu do zdobień, utwardź go w lampie LED lub UV. Następnie nałóż warstwę topu, by uzyskać idealny połysk i powtórz proces utwardzenia paznokci w lampie LED lub UV. Czas utwardzania zależy od rodzaju lampy, którą posiadasz. Ostatni etap to przemycie paznokci wacikiem nasączonym cleanerem.

Niemal nieograniczone możliwości Spider gel

Jakie efekty możesz uzyskać dzięki preparatowi Spider gel – żel do zdobień? Możliwości jest tak wiele, że nie sposób wymienić ich wszystkich. Bardzo modne są obecnie chociażby figury geometryczne i/lub precyzyjnie wykonane, cienkie linie na paznokciach. Do uzyskania spektakularnego efektu wystarczy już użycie jednego koloru preparatu Spider gel. Można pokusić się również o użycie kilka kolorów, pamiętając o utwardzeniu każdego kolejnego pociągnięcia żelem. W swojej bogatej ofercie produktowej posiadamy zarówno kolory klasyczne, jak i metaliczne, więc każdy znajdzie z pewnością coś dla siebie.

Spider gel – jeden produkt, a wiele możliwości

Spider gel – żel do zdobień to preparat bardzo prosty w użyciu, pozwalający na uzyskanie spektakularnych efektów nawet osobie niedoświadczonej w stylizacji paznokci. Jeśli zależy Ci na wykonaniu efektownego manicure nawet w warunkach domowych, bez konieczności użycia fachowych sprzętów – Spider gel to produkt idealny dla Ciebie. Dzięki niemu uzyskasz niemal każde zdobienie, jakie sobie wymarzysz. Jeżeli wykonujesz manicure samodzielnie, w domu, z pewnością docenisz elastyczność i gęstość żelu do zdobień Spider gel. Jeżeli natomiast jesteś profesjonalną stylistką paznokci, ucieszy Cię być może również elastyczność preparatu. Spider gel z pewnością sprawi, że nawet najbardziej wymagające klientki będą w pełni zadowolone z wykonanych zdobień. Znajdziesz go w naszej hurtowni kosmetycznej Allepaznokcie.pl.

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]
Informacja prawna