Pianki samoopalające hitem nadchodzącej jesieni! Poznaj sposób na całoroczną opaleniznę

Pianka samoopalająca sprawi, że będziesz mieć złocistą opaleniznę przez cały rok. Bez znaczenia czy to lato, czy już zima. Wypróbuj kosmetyki brązujące TanExpert i uchroń swoje ciało przed szkodliwymi promieniowaniem UV i solarium. Jak wybrać najlepszy samoopalacz i dobrać odpowiedni odcień? Pomożemy!

Zdrowe opalanie

Samoopalacz jest świetnym wyborem w kontekście zdrowego opalania skóry. Nie wpływa na niszczenie komórek ani naskórka, które powoduje szybsze starzenie się skóry. Odpowiednio dobrane kosmetyki brązujące nadają Twojej skórze promienność i chłodną, śródziemnomorską opaleniznę.

Na rynku jest wiele samoopalaczy i łatwo się zagubić w ich różnorodności. Wybór dopasowanego kosmetyku do odcienia skóry nie jest wcale najłatwiejsze. Naprzeciw problemowi wyszedł sklep tanexpert24.pl, który na swojej stronie utworzył specjalistyczny konfigurator. Dzięki niemu łatwo można określić karnację, a program podpowiada również konkretne balsamy brązujące i pianki samoopalające. Wszystko w zależności od pożądanego efektu.

Hitowe pianki samoopalające

Chcesz mieć piękną opaleniznę o naturalnym wyglądzie? Koniecznie wypróbuj pianki samoopalające TanExpert. To hitowe produkty, które znajdują się już w wielu kosmetyczkach, także tych należących do gwiazd. Pianki są lekkie, a ich aplikacja nie jest czasochłonna. Bardzo szybko wchłaniają się w skórę, a już po 24h można podziwiać docelowy efekt.

Pianki samoopalające TanExpert można wykorzystywać na ciało i służą też jako samoopalacz do twarzy. Główna linia produktu skupia się wokół trzech odcieni: Coconut Glow, Bronze Amber i Dark Topaz. Pianki są przyjazne dla wegan, zawierają w sobie 100% naturalnego DHA – składnika, który odpowiada za opaleniznę. Dzięki temu skóra wygląda naturalnie, a twarz jakby muśnięta słońcem.

Przeczytaj także:  Jak dbać o urodę w warunkach domowych?

Jak aplikować balsam brązujący i inne samoopalacze?

Powoli zbliża się jesień, dlatego warto wyposażyć się w najlepszy samoopalacz. Pianki to hit ostatnich sezonów, jednak w ofercie TanExpert można znaleźć także balsamy brązujące (np. TanExpert Desert Rose) lub samoopalacze do twarzy (np. mgiełka TanExpert Invisible Dust lub krople TanExpert Diamond Glow). Każdemu według jego potrzeb.

Każdy z produktów inaczej się aplikuje. Najprostsze i zdecydowanie najszybsze w użyciu są samoopalacze do twarzy. Rozpylenie mgiełki nie zabiera wiele czasu, z kolei krople można dolać do porcji ulubionego kremu czy serum i smarować twarz podczas codziennej pielęgnacji. Inaczej sprawa ma się z balsamami brązującymi i piankami. Do ich aplikacji potrzeba specjalnej rękawicy, dzięki której równomiernie rozmasujemy produkt na ciele.

Wskazówki do aplikacji samoopalaczy:

  • By opalenizna utrzymała się jak najdłużej, warto dzień wcześniej zrobić peeling całego ciała.
  • Przed aplikacją ciało powinno być suche – nie smarujemy go w tym dniu balsamem czy kremem.
  • Użyj specjalnej rękawicy. Dzięki niej opalenizna będzie równomierna, pozbawiona smug i pomarańczowych plam. Możesz ją zakupić na stronie tanexpert24.pl.
  • Po aplikacji ubierz się w ciemniejszy strój. Twoje ciało może nieco farbować!
  • W zależności od pożądanego efektu możesz trzymać piankę na skórze od 1 do 3 godzin, lub zmyć ją dopiero po upływie 8 godzin.
  • W przypadku pianki samoopalającej pełny prysznic należy wziąć po 24h.

Jeśli lubisz opaleniznę, ale nie chcesz ryzykować zdrowiem, samoopalacz jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. To produkt całoroczny, który nada Twojej skórze promienności i zachwycającego naturalnego brązu.

Przeczytaj także:  Naturalne odcienie brązu
Informacja prawna