Olaplex od A do Z

Olaplex to innowacyjny system służący do regeneracji włosów. Jego zadaniem jest replikowanie oraz regenerowanie mostków dwusiarczkowych włosa. Często jest on mylony z produktem, który przyśpiesza rozjaśnianie włosów. Tymczasem ma on całkiem inne zastosowanie. Jakie? Wszystkiego na ten temat, czyli Olaplex od A do Z, dowiecie się z poniższego artykułu.

Rosnąca moda na wykonywanie zabiegu Olaplex ogarnęła wszystkie kobiety, choć trochę interesujące się tematem pielęgnacji włosów. Odważne dekoloryzacje, ogromne zmiany w wyglądzie wykonane z jego użyciem, pozwalają na zachowanie zdrowych, pięknych i lśniących włosów, mimo oddziaływania na nie aktywną chemią. Wydawać by się mogło, że o tym zabiegu wiadomo już wszystko – czy to możliwe? Nie! Wszystko będziecie wiedzieć po przeczytaniu naszego artykułu. I pamiętajcie! Olaplex to nie chwilowa moda, a rewolucja w dotychczasowym podejściu do pielęgnacji włosów.

 

Czym jest Olaplex?

To szansa dla wszystkich kobiet marzących o diametralnej zmianie koloru włosów, bez uszkadzania ich. Zastosowanie tego systemu pozwala zmienić włosy z bardzo ciemnych na bardzo jasne w zdecydowanie krótszym czasie. Dodając go do farby, otrzymamy włosy piękne, błyszczące i zdrowe, bez znaczących zmian w ich strukturze. Dzięki temu, że stosujemy Olaplex, jesteśmy w stanie diametralnie zmienić swój wizerunek bez ubytków w kondycji włosów.

Czy Olaplex się wypłukuje?

Nie. W przeciwieństwie do innych zabiegów pielęgnacyjnych wykonywanych w gabinecie fryzjerskim, które utrzymują się na głowie klientki do 6-7 myć, Olaplex działa widocznie aż do kolejnego farbowania. Nie oznacza to absolutnie, że wasze włosy będą w jakikolwiek sposób obciążone pielęgnacją nim. Olaplex ma delikatny wpływ na łuski włosa, działa wewnątrz w korze włosa i stale łączy się z jego wewnętrznymi strukturami. Z tego właśnie powodu nie wypłukuje się on w trakcie standardowego mycia.

Zabieg Olaplex – czy jest w pełni bezpieczny?

Zdecydowanie tak. Olaplex jest swego rodzaju polisą ubezpieczeniową dla Waszych włosów. Kosmetyki Olaplex nie mają w składzie silikonów, parabenów, aldehydów, siarczanów, glutenu. Są absolutnie bezpieczne, o czym świadczy fakt, że z powodzeniem mogą ich używać nawet kobiety w ciąży. Warto zaznaczy, że produkty te nie są testowane na zwierzętach, a dzięki temu, że nie zawierają w składzie wypełniaczy i silikonów, nie zanieczyszczają wody.

Skąd popularność systemu Olaplex

To niepowtarzalna formuła, która nie ma rywala na kosmetycznym rynku. To produkt jedyny w swoim rodzaju. Stał się popularny dzięki amerykańskiej celebrytce – Kim Kardashian, która w ekspresowym tempie przeszła spektakularną metamorfozę, stając się blondynką i zachowując jednocześnie nienagannie zdrowe włosy.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
Informacja prawna