Odzież plus size dla kobiet puszystych modna w sezonie wiosna / lato 2021

Żadne obostrzenia związane z pandemią nie zahamują rozwoju mody i tego, że w nowym sezonie kobiety – zarówno te najszczuplejsze, jak i plus size – będą chciały wyglądać zgodnie z najnowszymi trendami. A że wiosna w tym roku nie spieszy się ze swoim przyjściem, to nadal jest czas na uzupełnienie garderoby tak, by od pierwszych cieplejszych dni wyglądać stylowo i mieć możliwość przygotowania modnej kreacji na każdą okazję. Jakie więc będą trendy w sezonie letnim ’21? Przyjrzymy się temu, na jakie części garderoby warto zwrócić szczególną uwagę!

Moda dla pań plus size na wiosnę i lato 2021

Dzisiejsza moda w większości przypadków reprezentuje nurt „body positive”, w myśl którego każda kobieta – niezależnie od wagi i rozmiarów noszonych ubrań – ma prawo do czucia się dobrze i pięknie nie tylko w swoim ciele, lecz także w noszonym ubraniu. Według specjalistów ze sklepu Fenii.pl oferującego najnowszą kolekcję odzieży plus size rok 2021 będzie pod tym względem sprzyjał puszystym kobietom. Najwięksi bowiem influencerzy i projektanci modowi mówią, że panie plus size powinny w nadchodzącym sezonie pokazać, że nie mają się czego wstydzić i wręcz podkreślać kobiece uroki swoich ciał! Panie, które do tej pory uważały, że kilka nadprogramowych kilogramów doszczętnie niweczy ich sylwetkę, teraz z dumą będą mogły podkreślić krągłości!

Teoria teorią, ale jak to ma wyglądać w praktyce. Zacznijmy od ubiory służbowego/formalnego. Do pracy lub na spotkanie służbowe, panie powinny dobierać dopasowane spodnie materiałowe, które połączą oficjalność z nietuzinkową kobiecością. Dopasowana tonalnie bluzka dopełni wizerunku nowoczesnej bizneswoman. Na co dzień, polecane są paniom zwykłe joggery lub jeansy. W roku 2021 dominował będzie prosty krój, styl lekkiego „znoszenia” (jeansy mogą być przetarte lub mieć efekt przetarcia), a w przypadku puszystych pań – wysoki stan. Na sytuacje w rodzaju semi-casual warto również rozważyć legginsy – połączenie komfortu i elegancji. Do tego buty na obcasie i zwiewna bluzka i wieczór należy do Was!

Spodnie spodniami i legginsy legginsami – skupmy się na tym, co najlepiej oddaje kobiecość w modzie odzieżowej. Sukienki i spódnice! Wiosną i latem 2021 roku królować mają sukienki podkreślające figurę pań. Każda kobieta powinna zadbać o to, by mieć chociaż kilka sukienek z wyraźnie pokreśloną talią. Ołówkowe kiecki i spódnice z wysokim stanem, które podkreślają kobiecą figurę to jednak nie wszystko. Należy wszak jeszcze zapytać: jakie kolory zagrają tego lata najlepiej? Drogie Panie, w tym sezonie zwracamy na siebie uwagę! Oznacza to, że należy dbać o to, by odcień naszego ubrania wyróżniał się na tle setek innych stylizacji, które mijamy na co dzień. Nie chodzi tu rzecz jasna o nachalną krzykliwość, ale o odwagę w dobieraniu barw i kolorów.

Sezon letni w roku 2021 zapowiada się naprawdę ciekawie, jeśli chodzi o modę, w szczególności zaś o modę skupioną wokół pań plus size. Ten rok będzie świetnym czasem na to, by pokazać całemu światu, że nie należy wstydzić się dodatkowych kilogramów i że najlepszą drogą do pokazania tego innym może być właśnie styl ubierania się.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
Informacja prawna