Najlepsze hotele ze SPA w górach

Na co zwrócić uwagę przy planowaniu pobytu w górskim SPA? Co warto wziąć pod uwagę? Przekonaj się!

Relaks w górskim zaciszu połączony z odprężającymi zabiegami, a do tego bogata strefa wellness i krystalicznie czyste powietrze… Brzmi kusząco? To wszystko zapewnia pobyt w hotelu ze SPA w górach. Po długich, górskich wędrówkach możliwość kojącego masażu lub rozluźniającego pobytu w jacuzzi jest istnym zbawieniem. Podpowiadamy, jakie obiekty są najlepsze i co należy wziąć pod uwagę przy wyborze hotelu ze SPA na romantyczny weekend w górach, pobyt z przyjaciółmi lub rodzinny wyjazd.

Profesjonalizm przede wszystkim

Szukając dobrego SPA w górach należy zwrócić uwagę na kadrę, która będzie się nami zajmować. Chodzi o specjalistów – kosmetologów, masażystów, trenerów, fizjoterapeutów… Renomowane obiekty posiadają certyfikaty oraz nagrody, warto więc poszukać informacji na ten temat na ich stronie internetowej lub w social mediach. Każdy hotel SPA w górach posiada zróżnicowany zakres oferowanych usług. Rekomendujemy więc, aby wybrać taki, który ma jak najwięcej do zaoferowania, a im bardziej specjalistyczne zabiegi tym większa pewność, że personel składa się z przeszkolonych specjalistów.

Hotel w górach z Medical SPA

Zdecydowanie najwyższym standardem usług mogą się pochwalić takie obiekty, które posiadają Medical SPA. Dzięki temu wiemy, iż zostaniemy w rękach osób o wykształceniu medycznym, które nie zrobią nam krzywdy. Ponadto w takich hotelach w górach natrafimy na bardzo wyselekcjonowaną ofertę, w której znajdziemy zabiegi medycyny estetycznej, a nie jedynie masaż czy peeling. Takie centra często prowadzone są przez wykwalifikowanych lekarzy o wieloletnim doświadczeniu, co daje gwarancję profesjonalizmu.

Polskie ośrodki

Jeśli mowa o polskich górach, warto polecić Żywiec. W tym miejscu natrafimy na doskonały hotel – Beskidy nas nie zawiodą. Mowa o położonym w Beskidzie Żywieckim czterogwiazdkowym Hotelu Żywieckim, który posiada bogatą ofertę Medical SPA, strefy wellness oraz zabiegów kosmetycznych. Warto zwrócić uwagę na to, że w obiekcie znajdziemy również centrum medycyny estetycznej. Dodatkowo możemy liczyć na basen, jacuzzi, saunę, łaźnię parową i wiele innych atrakcji, które są bezpłatne dla gości tego hotelu w górach. Dodatkowym atutem jest to, że obiekt znajduje się w miejscu, które jest jednym z najlepszych w kraju jeśli chodzi o czystość powietrza. Krystalicznie czystym powietrze pooddychamy tu bowiem przez 365 dni w roku! Żywiec jest także miejscem, które nie jest zatłoczone prze turystów i można bez problemu znaleźć w nim zakątki z dala od wszystkich.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
Informacja prawna