Koszulki dla par, czyli pokażcie całemu światu, że jesteście razem!

Miłość ma swoje prawa, a zakochani często mają potrzebę pokazaniu całemu światu, że są razem. Czasem jest to tylko kwestia poczucia humoru, a czasem rzeczywista potrzeba „wykrzyczenia” swoich uczuć – na przykład poprzez noszenie koszulek z nadrukami przeznaczonymi specjalnie dla par.

Co wyrażają koszulki dla par?

Jeśli on i ona włożą na siebie takie same koszulki lub różne, ale wyraźnie stanowiące komplet, jest to dla otoczenia wyraźna informacja „kochamy się, jesteśmy razem”. Taki manifest bywa bardzo pożądany, bo kto mocno kocha, chce o swoich uczuciach mówić nie tylko ich obiektowi. Oczywiście nie w każdej sytuacji jest to możliwe, nie zawsze na miejscu, ale zawsze, gdy okoliczności zezwalają na swobodny strój, można się o taką demonstrację pokusić. Koszulki dla par można wygodnie kupować w Internecie.

Warto też zwrócić uwagę, że nie tylko noszenie takich koszulek jest wyrazem uczuć. T-shirty z wybranymi napisami to świetny prezent. Mogą go kupować sami zakochani: to drugie z pewnością będzie zachwycone. Zwłaszcza w sytuacji, gdy może jeszcze nie czas na pierścionek, a już chciałoby się powiedzieć komuś „jesteśmy parą i to jest wspaniałe”.

Co wyrażają koszulki dla par?

Skąd się wzięły koszulki z napisami?

Początkowo – a było to na początku XX wieku – bawełniana koszulka w kształcie litery T, czyli T-Shirt, stanowiła element bielizny. Nadawała się też do uprawiania sportu, zdobyła również popularność wśród amerykańskich studentów. Potem, gdy armia USA potrzebowała ogromnej ilości koszulek dla żołnierzy, rozpoczęła się masowa produkcja, a wraz z nią pierwsze nadruki. Jeszcze większą popularność, wykraczającą daleko poza USA, przyniosły filmy z lat 50., w których aktorzy pierwszoplanowi nosili charakterystyczne koszulki. Szybko stały się one elementem popkultury i tak jest do dziś.

Czasem sprawdza się i pojedyncza koszulka…

Wiele zależy od napisów. Czasem liczy się komplet, ale bywa, że i pojedyncza koszulka, np. z napisem „Mrs. Always Right” będzie nie tylko doskonałym prezentem, ale i przejawem poczucia humoru ofiarodawcy. No dobrze, również testem poczucia humoru obdarowanej… Więcej na ten temat przeczytać można w tekście „Koszulki dla par – praktyczny trend dla zakochanych”. Jedno jest pewne: koszulka z trafnie dobranym napisem to zawsze miły upominek. A jeśli napis się nie spodoba? No cóż, wtedy można koszulkę nosić jesienią i zimą pod spodem.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz

Informacja prawna