Kosmetyki naturalne Bielenda do złuszczania skóry twarzy – które wybrać?

Kosmetyki naturalne Bielenda są jednymi z najbardziej lubianych produktów tego typu. W swoim portfolio marka ma różnorodne preparaty o skutecznym, aktywnym działaniu. Wśród nich są peelingi do twarzy, które nie tylko złuszczają, ale także pielęgnują skórę – zwężają i oczyszczają pory, wyrównują przebarwienia i wygładzają. Które z nich wybrać dla siebie?

Dlaczego warto wybrać kosmetyki naturalne?

Nasza świadomość wpływu składników kosmetycznych na skórę jest coraz większa. Jeszcze niedawno niewiele osób sprawdzało ich skład czy potrafiło rozpoznać substancje, które są jedynie „wypełniaczami” – spieniaczami czy konserwantami. Dziś mamy w tym zakresie coraz większą wiedzę oraz coraz chętniej sięgamy po kosmetyki naturalne. Bielenda od początku swojego istnienia stawiała właśnie na substancje naturalne, dlatego dziś jej kosmetyki – w tym również peelingi – są pełne skutecznie działających składników pochodzenia roślinnego. Ich najważniejszą przewagą, nad innymi kosmetykami, jest korzystny wpływ na skórę. A przecież właśnie o to nam chodzi!

Złuszczające kosmetyki naturalne Bielenda – wybierz peeling szyty na miarę

Wybierając odpowiedni peeling dla siebie, musimy dopasować go do rodzaju naszej skóry. Kosmetyki naturalne Bielenda charakteryzują się ogromną różnorodnością – dotyczy to także peelingów. Możemy wśród nich wybrać:

  • peelingi mechaniczne – działające w oparciu o ścierniwo usuwające martwy naskórek; przeznaczone są do cery normalnej, bez podrażnień;
  • peelingi enzymatyczne – kosmetyki naturalne Bielenda o działaniu enzymatycznym usuwają martwy naskórek poprzez jego rozpuszczenie – dzięki działaniu enzymów roślinnych; są idealne do cery wrażliwej, problematycznej czy naczynkowej i suchej;
  • peelingi kwasowe – usuwają naskórek bez jego podrażniania, wnikając w jej głębsze warstwy i przyspieszając regenerację; działają w oparciu o kwasy roślinne; są idealne są dla skóry tłustej i trądzikowej.
Przeczytaj także:  Podstawowe akcesoria do przedłużania rzęs

Tym, co wyróżnia kosmetyki naturalne Bielenda do złuszczania skóry twarzy, jest ich multifunkcyjność. Oprócz głównego działania, polegającego na usuwaniu martwego naskórka, produkty te zawierają także składniki wspomagające pielęgnację. Nawilżają i koją skórę, niwelując w ten sposób ewentualne podrażnienia i przygotowując ją do dalszych kroków pielęgnacyjnych. Staje się ona gładka, miękka i oczyszczona. Pory zostają zwężone, a koloryt wyrównany. Wybór właściwego peelingu jest kluczowy dla osiągnięcia takiego efektu, dlatego szukając odpowiedniego produktu dla siebie, warto sięgnąć po kosmetyki naturalne Bielenda, przeznaczone do złuszczania skóry różnego typu.

Informacja prawna