Jakościowe wyroby jubilerskie w dobrej cenie

Wszystkie przedstawicielki płci pięknej od wieków lubią otaczać się pięknymi przedmiotami i wybierać biżuterię, która dodaje blasku i niepowtarzalnego uroku. Wybór kruszców i kamieni szlachetnych jest bardzo szeroki i każda z nas bez względu na upodobania, może znaleźć to, co w pełni będzie odpowiadało jej oczekiwaniom.

Biżuteria dla wymagających

Na co zwracamy uwagę, kiedy wybieramy się do salonu jubilerskiego? Wiele zależy od naszych potrzeb i zasobności portfela. Złoto i srebro to metale szlachetne, które cieszą się ogromną popularnością jak również trwałością. Ceny wyrobów ze srebra są dużo niższe. Kolczyki, pierścionki i bransoletki to produkty jubilerskie, po które chętnie sięgamy, kiedy chcemy sprawić sobie lub komuś miły prezent. Każdy sieciowy salon jubilerski to bardzo bogata oferta i różnorodność produktów. Niezależnie od tego czy klienci sklepów jubilerskich lubią prostotę i klasykę czy raczej oryginalne wzornictwo biżuterii, z pewnością znajdą coś, co dobrze wpisze się w ich poczucie estetyki. Sprzedawca może pomóc dokonać wyboru, ale najważniejsze jest doskonałe samopoczucie właścicielki danej biżuterii. Dobre produkty jubilerskie charakteryzują się wysoką zawartością metalu szlachetnego w wyrobie i niewielką domieszką innych metali.

Jak próba i co ona oznacza?

Srebro to na ogół próba 925, co oznacza, że w danym wyrobie znajduje się 92,5% czystego kruszcu. Najwyższa próba złotych kolczyków czy pierścionka to 785. Zawartość złota nie może być większa, gdyż jest to metal dość miękki i w biżuterii potrzebuje „wsparcia” innych metali. Na ogół złote wyroby to próba 585. Możemy też spotkać białe złote, które ma swoich zwolenników. Żółte jednak, cieszy się większą popularnością. Taka biżuteria może pięknie wyglądać przez całe dekady. Jest ona zazwyczaj dla nas symbolem lub upamiętnieniem jakiegoś ważnego wydarzenia. Kiedy pokonamy swoje słabości, czy zmierzymy się z jakimś wyzwaniem, mamy ochotę sprawić sobie nagrodę. Pierścionek na dłoni może dobrze przypominać ważne dla nas chwile i przywoływać na pamięć pozytywne wspomnienia Właśnie dlatego często pierścionki są dziedziczone z pokolenia na pokolenie. Traktujemy je jako ważne detale, które towarzysząc naszej codzienności czynią ją łatwiejszą i przyjemniejszą.

Aura – Twoje salony jubilerskie.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz

Informacja prawna