Jaką biżuterię wybrać dla swojego mężczyzny?

Czy mężczyźni mogą nosić biżuterię? Jak najbardziej. Tego typu dodatki stają się zresztą coraz bardziej popularne i coraz więcej panów decyduje się na dyskretne podkreślanie swojego stylu przy użyciu stylowej biżuterii. Ozdoby, takie jak zegarki, sygnety, bransoletki czy łańcuszki z zawieszką, które tworzone są z myślą o mężczyznach, mogą być też wspaniałym pomysłem na upominek dla wybranka serca.

Klasyczna biżuteria dla mężczyzn

Mężczyźni noszący biżuterię muszą pamiętać o jednej ważnej zasadzie. Nie powinni przesadzać z jej ilością. Kobietom można czasem wybaczyć obwieszenie się błyskotkami, ale w przypadku panów to raczej niedopuszczalne. Jeśli mężczyzna decyduje się na jakiś dodatek, powinien do konkretnej stylizacji wybrać jedną rzecz, która podkreśli styl. Najczęściej panowie noszą po prostu piękny zegarek. Mogą wybierać spośród wielu różnych modeli, decydując się na przykład na klasyczne zegarki na skórzanym pasku, zegarki na bransoletce lub sportowe zegarki, które świetnie uzupełniają stylówki utrzymane w duchu smart casual. Mężczyźni uwielbiają zegarki, a zdeklarowani przeciwnicy biżuterii nie pogardzą nowym czasomierzem, który dołączy do ich kolekcji. Jeśli pomysłem na upominek dla mężczyzny ma być biżuteria, zegarek zawsze będzie strzałem w dziesiątkę. Jak spośród wielu modeli wybrać najlepszy? Warto kierować się gustem swojego mężczyzny, zatem dobrym pomysłem jest przejrzenie wcześniej jego kolekcji, aby trafić z czymś, co dobrze się w nią wpisze. Zegarek to trochę droższy prezent, na dobry egzemplarz trzeba przeznaczyć co najmniej 500 -1000 złotych.

Więcej biżuterii dla faceta znajdziesz tutaj.

Dyskretna skórzana bransoletka

Skórzana bransoletka męska to kolejny doskonały pomysł na dodatek, który wpisuje się w inspiracje na biżuteryjny upominek dla wybranka serca. Warto stawiać na minimalistyczne wzory, które wykonane są ze skóry naturalnej. Taka skórzana bransoletka dobrze wygląda do wakacyjnych stylizacji, na przykład do lnianej koszuli i krótkich spodenek. Wielu mężczyzn lubi nosić proste bransoletki, ponieważ dodają one stylu i charakteru każdemu zestawieniu ubrań.

Coś na szyję dla mężczyzny

Gruby łańcuch to alternatywa dla mężczyzn, którzy cenią styl hip-hopowy i sportowy z miejską nutą. Wielu panów lubi taką biżuterię, dlatego warto rozważyć taką ozdobę na szyję wtedy, gdy mężczyzna nosi się w którymś z wyżej wymienionych stylów. Jeśli ukochany jest miłośnikiem prostych i minimalistycznych dodatków, świetnym wyborem może być cieniutki łańcuszek z drobną zawieszką. Może być złoty lub srebrny, to wszystko w zależności od preferencji mężczyzny. Jako wisiorek można podarować na przykład medalik, zawieszką z pierwszą literę imienia lub coś symbolicznego, co nosi się we dwoje. Wtedy podobny naszyjnik z zawieszką spocznie również na dekolcie kobiety. To wspaniały pomysł na prezent z okazji rocznicy, który niesie w sobie piękną symbolikę i już na zawsze pozostanie pamiątką kolejnych wspólnych lat.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
Informacja prawna