Jak wybierać agencję turystyczną?

Wybór agencji turystycznej, która będzie w stanie odpowiedzieć na wszystkie nasze potrzeby dotyczące organizacji urlopu, to nie lada wyzwanie. Należy pamiętać, że sprawdzone buro podróży to gwarancja bezpieczeństwa i zadowolenia z planowanych wakacji. Jak nie zgubić się w gąszczu ofert i na co zwrócić szczególną uwagę?

Postaw na doświadczenie!

Jak dowiedzieć się można ze strony biura podróży ze Szczecina Happy Travel, jednym z najważniejszych czynników, jakie należy wziąć pod uwagę przy wyborze agencji turystycznej, jest doświadczenie wybranej placówki. Happy Travel może się pochwalić ponad 17-letnim funkcjonowaniem na rynku. Dzięki długiej działalności agencja jest w stanie kompleksowo odpowiadać na potrzeby nawet najbardziej wymagających podróżników. Wieloletnia współpraca z renomowanymi hotelami i touroperatorami owocuje możliwością wynegocjowania ofert na najlepszych możliwych warunkach.

Potrzeby klientów priorytetem

Dobre biuro podróży nie zamyka się na potrzeby klienta z chwilą potwierdzenia rezerwacji wybranej wycieczki. Obsługa Happy Travel przyznaje, że niejednokrotnie odbiera telefony od klientów po godzinach pracy. W ekstremalnych sytuacjach może to być nawet środek nocy! Jesteś po udanym lądowaniu w Vegas o godzinie 18:00 i pragniesz dopytać konsultanta o kilka kwestii związanych z zakwaterowaniem? Żaden problem, choć w Polsce jest przecież 3:00 nad ranem.

Oferta

Agencja Happy Travel posiada oferty wielu polskich i niemieckich organizatorów funkcjonujących na rynku, z wylotami z różnych lotnisk – zarówno na terenie Polski, jak i Niemiec. Biuro zapewnia klientom gwarancję ceny organizatora. Kupując tę samą ofertę wyjazdu w Happy Travel bądź bezpośrednio u organizatora, klienci zapłacą taką samą cenę, bez żadnej dodatkowej marży.

Biuro poszczycić się może wieloma nagrodami i wyrazami uznania słynnych polskich touroperatorów. W ofercie znaleźć można wycieczki egzotyczne, objazdowe i takie dedykowane rodzinom z dziećmi. Pełną ofertę znajdziesz na: happytravel.pl.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz

Informacja prawna