Jak pracuje w Avon konsultantka?

Od wielu lat konsultantka Avon, sama marka i charakterystyczne katalogi towarzyszą wielu Polkom i Polakom. To kosmetyki oraz dodatki dobrze znane, które cieszą się niesłabnącym powodzeniem, a niskie ceny, jakość oraz sam system sprzedaży sprawiają, że kolejne kolekcje niemalże natychmiast podbijają serca klientów. Nic więc dziwnego, że wielu z nich zastanawia się, czy hasło: zostań konsultantką Avon, jest adresowane do nich.

Jakie profity ma konsultantka Avon?

W Avon konsultantka to podstawowy element sprzedaży. To ona poprzez katalogi, indywidualne rozmowy, kontakty ze swoimi odbiorcami i umiejętności staje się twarzą marki i jej najlepszą promocją. Dla kobiet, które szukają dodatkowego zajęcia, chcą dorobić lub też fascynuje je świat kosmetyków, pomysł, by zostać konsultantką Avon, jest strzałem w dziesiątkę. Otwiera także drogę do kariery i w krótkim czasie można zostać liderką sprzedaży.

Jak zostać konsultantką Avon?

Z jednej strony konsultantki Avon przyciąga znana marka i branża beauty. Z drugiej, sam system sprzedaży jest w dalszym ciągu bardzo atrakcyjny i śmiało konkuruje ze sklepami stacjonarnymi i internetowymi. Prosta jest również forma współpracy. By znaleźć się w gronie konsultantek Avon, wystarczy założyć konto i od razu można składać zamówienia. Jak można się domyślać, zarówno zarobki, jak i dodatkowe profity zależne są od poziomu sprzedaży.

Skorzystaj ze strefy konsultantki Avon

W Avon praca polega na przekazywaniu klientom katalogów, zbieraniu zamówień i sprzedaży. Warto pamiętać, że konsultanta może uwzględniać też rabaty na poszczególne produkty, więc zarobek to tak naprawdę różnica pomiędzy ceną z katalogu a ceną promocyjną. Tym samym, im więcej ambasadorka Avon sprzeda, tym więcej zarobi. A to pozwala podreperować domowy budżet, a nawet daje niezależność finansową niezależnie od wykształcenia, zawodu, trybu życia czy też miejsca zamieszkania. Stali klienci pozwalają więc się stale rozwijać, a to prosta droga, by zostać liderką sprzedaży.

Przeczytaj także:  Kreatyna creapure i inne suplementy - postaw na zdrową i piękną sywletkę

Praca Avon to wygodna opcja dla kobiet w różnej sytuacji życiowej i o bardzo różnych perspektywach. Poza tym daje duże możliwości rozwoju i jeśli ma się takie ambicje, można zostać w krótkim czasie liderką, która pozyskiwać będzie inne aktywne konsultantki. Sama marka jest na tyle rozpoznawalna, że nie trzeba przekonywać rodziny, przyjaciół czy współpracowników o jej zaletach. Niektóre konsultantki odpowiadają również na oferty pracy zamieszczane w serwisach ogłoszeniowych czy w mediach społecznościowych i tak naprawdę od inwencji zależy, jak duży i sprawny zespół się buduje. Liderka sprzedaży zajmuje się też promocją marki w czasie różnego rodzaju eventów. Jest to praca, która wymaga pewnego rodzaju elastyczności, ale z drugiej strony to właśnie nienormowany czas otwiera możliwości i pozwala realizować własną wizję rozwoju.

Informacja prawna