Foteliki GB – amerykańska moda i azjatycka funkcjonalność w jednym

Foteliki samochodowe GB to produkty zaawansowane technologicznie, które mają gwarantować nie tylko elegancję i wygodę, lecz przede wszystkim zwiększać bezpieczeństwo dzieci podczas podróży. Marka GB stanowi bowiem połączenie nowoczesnego zachodniego wzornictwa z azjatycką funkcjonalnością, a rezultat tej współpracy widoczny jest w bogatej ofercie fotelików samochodowych.

Oferta marki GB

Marka GB posiada dwie linie fotelików samochodowych – Platinum i Gold.

Pierwsza z nich jest nieco nowsza i wyróżnia się zdecydowanie modernistycznym, niepowtarzalnym designem. Łączy innowacyjność z życiem codziennym. W ofercie znajdują się foteliki dla dzieci w różnym wieku.

Model IDAN przeznaczony jest dla najmłodszych, to znaczy dla dzieci do 18. miesiąca życia o wadze do 13 kg. Vaya 2 I-SIZE świetnie sprawdzi się w przypadku dzieci o wadze nieprzekraczającej 18 kg. Natomiast model Elian-Fix to produkt najlepszy dla starszaków, to znaczy dla dzieci mieszczących się w przedziale wagowym od 15 do 36 kg.

Seria Gold z kolei, to linia produktów z nieco delikatniejszym, klasycznym wzorem, jednak wciąż utrzymujących wysoki stopień wykonania. W ofercie tej linii znajdują się cztery modele, wśród których bez wątpienia każdy znajdzie coś odpowiedniego.

Produkt ARTIO doskonale sprawdzi się w pierwszym miesiącach życia dziecka, gdyż został stworzony dla dzieci o wadze do 13 kg. Kolejny model, Uni-All jest przeznaczony dla dziecka w każdym wieku, aż do osiągnięcia 12. rok życia. Jego udźwig wynosi 36 kg. Fotelik GB Everna-Fix to model dla nieco starszych. Jest bowiem odpowiedni dla dzieci w przedziale wagowym od 9-36 kg. Ostatni produkt, Convy-Fix, może służyć od urodzenia do 7 roku życia, jego maksymalny udźwig to 25 kg.

Co wyróżnia foteliki GB?

Najważniejszą cechą wspólną fotelików samochodowych GB to wysoki stopień zabezpieczeń. Produkty są regularnie testowane zarówno przez wewnętrzne, jak i zewnętrzne, czyli niezależne instytucje. Jednak owo bezpieczeństwo wcale nie musi wykluczać komfortu dziecka czy wysokiej jakości wykonania oferowanych fotelików. Wszystkie produkty, zarówno z linii Platinum, jak i Gold, wyróżniają się bowiem eleganckim designem i dbałością o szczegóły. Oprócz tego są proste i intuicyjne w użytkowaniu. Marka dba o to, by rodzice mogli uniknąć stresu związanego z korzystaniem z fotelików w niewłaściwy sposób.

Wyposażenie fotelików samochodowych GB

Wszystkie foteliki marki GB posiadają pewne funkcje, które mają za zadanie zapewnić jak najwyższy stopień bezpieczeństwa dziecku podczas podróży, wygodę w czasie jazdy, a także łatwość montażu i ich stabilność. Posiadają takie systemy jak:

  • L.S.P., który ma minimalizować siłę uderzenia podczas zderzenia bocznego;
  • ISOFIX – ułatwiający montaż fotelika w samochodzie;
  • System Kontroli Kierunku Jazdy – mający zapobiec podróżowaniu przodem do kierunku jazdy dzieciom przed 16. miesiącem życia i poniżej 76 cm wzrostu.

Oprócz tego, niektóre foteliki posiadają odchylony zagłówek, który odpowiednio podtrzymuje głowę oraz szyję dziecka oraz odchylane oparcie, umożliwiające dopasowanie fotelika do większości pojazdów. Dostępne są także modele rosnące wraz z dzieckiem, co oznacza, że mogą mu towarzyszyć aż osiągnie odpowiedni wzrost 150 cm.

Foteliki samochodowe GB stanowią połączenie miłości do mody, sztuki oraz przekraczania wszelkich granic z funkcjonalnością i użytecznością. To właśnie owa synteza umożliwiła powstanie fotelików zarówno ładnych, jak i niezwykle praktycznych. Zdecydowanie zwiększają one bezpieczeństwo dziecka podczas jazdy poprzez wykorzystanie najnowszych technologii.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
Informacja prawna