Erotyczne gadżety analne dla mężczyzn i kobiet

Erotyczne gadżety

Chcesz spróbować czegoś nowego w łóżku? A może już wiesz, że seks analny może być naprawdę przyjemny i szukasz dodatkowych gadżetów erotycznych do stymulacji tego rejonu ciała? Sprawdź nasz przegląd wyjątkowych akcesoriów analnych dla mężczyzn i kobiet – może zainspiruje Cię do ciekawych zakupów dla Ciebie lub dla Was?

Seks analny – czy naprawdę jest taki straszny, jak (niektórzy) o nim mówią?

Wokół seksu analnego narosło sporo mitów, które zniechęcają, przede wszystkim, heteroseksualnych mężczyzn, do wypróbowania miłości greckiej.

Z całą pewnością wątpliwości te wywoływane są specyficznym obszarem, który jest stymulowany w trakcie seksu analnego. Ten rodzaj aktywności seksualnej wiąże się bowiem z pieszczotami zarówno odbytu, jak i rejonu wokół niego. Skóra w tej strefie jest silnie unerwiona i może intensywnie odbierać bodźce. Do tego u mężczyzn funkcjonowanie oraz umiejscowienie gruczołu krokowego (prostaty) pozostaje mocno związane z odczuwaniem przyjemności. Narząd ten, przylegający do przedniej ścianki odbytu, jest odpowiedzialny, między innymi, za produkcję płynu tworzącego spermę, jak i uczestniczy w orgazmie oraz wytrysku. Przyznaj, że to spory argument przemawiający za tym, by spróbować tego rodzaju stymulacji, prawda?

Seks analny, bez względu na to, czy przyjmie formę penetracji, rimmingu, czy też fistingu (który zalecamy jednak osobom z pewnym już doświadczeniem) wymaga dobrego przygotowania. Można wykonać wcześniej lewatywę, ale nie jest to, wbrew pozorom, konieczne. Jeśli nie dolegają Ci żadne większe problemy trawienne i regularnie oraz prawidłowo się wypróżniasz, wystarczy jedynie dokładniejsze umycie okolic intymnych przed zabawą! Druga sprawa, to nawilżenie – zadbaj o wybranie bezpiecznego lubrykantu, najlepiej takiego, który jest ściśle przeznaczony do stymulacji analnej.

Przeczytaj także:  Jak wybrać ponadczasowy prezent?

Wybór zabawek erotycznych: wibratory analne dla mężczyzn, korki i koraliki analne

Wybór gadżetów erotycznych przeznaczonych do seksu analnego jest naprawdę spory: począwszy od dość powszechnych zabawek takich, jak wibratory męskie ( https://sexactive.pl/wibratory-analne ) i damskie, po drobniejsze akcesoria w postaci korków (zatyczek lub też „plugów”) analnych, aż po koraliki czy gadżety w postaci pompek. Czym charakteryzują się poszczególne zabawki erotyczne tej kategorii?

  1. Wibratory analne dla mężczyzn i kobiet – absolutny must have dla każdego miłośnika (i miłośniczki) seksu analnego! Kształt tego rodzaju akcesoriów jest dostosowany do węższej budowy anatomicznej odbytu, a materiał, z jakiego wykonane są takie gadżety, jest wyjątkowo gładki i przyjemny w dotyku, co ułatwia penetrację anusa.
  2. Zatyczki, korki, plugi analne – czyli akcesoria, które zazwyczaj służą do dłuższej stymulacji lub też są wybierane jako elementy do gry wstępnej. Korzystanie z nich przed aktem seksualnym często ułatwia dalszą zabawę – akcesoria te pozwalają delikatnie rozciągnąć mięśnie i przyzwyczaić się do nacisku na ścianki odbytu.
  3. Koraliki analne – gadżet, który ułatwia powolną, wysublimowaną penetrację na dwa sposoby – tak w trakcie wsuwania, jak i wysuwania. Rozmiary poszczególnych koralików są zwykle stopniowane, a niektóre modele tych akcesoriów są dodatkowo wyposażone w funkcję wibracji.
  4. Pompki analne – czyli gadżety erotyczne w różnych formach (imitujących członek lub też korek), które można powiększać za pomocą podłączonej pompki ręcznej. Takie akcesoria ułatwiają stopniowe, powolne rozszerzanie mięśni otaczających odbyt.
  5. Satisfyery analne – czyli ciekawa odmiana stymulatorów zapewniających uczucie ssania podobne do tego, jakie może wywoływać rimming.
Przeczytaj także:  Czym jest PETTING? Jak uprawiać petting i czy jest bezpieczny...

Jeśli chcesz wprowadzić te lub podobne gadżety erotyczne do swojego życia, kupuj mądrze – tylko w punktach takich, jak stacjonarny lub internetowy seks-shop ( https://sexactive.pl/ ).

Tak, jak przy każdego rodzaju akcesoriach typowo intymnych, nigdy nie zalecamy kupowania używanych zabawek dla dorosłych! Jest to nie tylko niehigieniczne, ale też może stanowić zagrożenie dla zdrowia.

Artykuł sponsorowany.

Informacja prawna