Dlaczego kremy BB to tajna broń kobiet w czasie lockdownu?

kremy bb

Ostatnie miesiące to dla wielu kobiet synonim nauki oraz pracy zdalnej. Nie oznacza to jednak całkowitej rezygnacji z makijażu! O ile ciemne smokey eye przygotowane sporadycznie na poprawę nastroju to dobry krok, tak wykonywanie pełnego makijażu – począwszy od bazy czy sprayu przedłużającego trwałość make-upu nie jest zalecane. Czas dystansowania społecznego to dobra okoliczność ku temu, aby pozwolić skórze odpocząć. Jak zatem czuć się dobrze podczas długich godzin spędzanych w domu? Poniżej kilka sprawdzonych porad.

1. Zrezygnuj z ciężkich podkładów – sięgnij po kremy BB

2. Widoczne niedoskonałości zakryj punktowo korektorem

3. Nie rezygnuj z piękna

Zrezygnuj z ciężkich podkładów – sięgnij po kremy BB

Nowoczesne fluidy występują nie tylko w szerokiej rozpiętości kolorystycznej, ale i cechują się różnymi właściwościami. Niemniej jednak na warunki domowe zdecydowanie lepiej będzie wybrać kremy BB o lekkiej konsystencji, które nie tylko zadbają o odpowiednie nawilżenie skóry, ale także zamaskują niechciane przebarwienia i wyrównają koloryt cery. Jeśli zależy Ci na uzyskaniu lekkiego krycia oraz rozświetlenia – koniecznie sprawdź dostępne propozycje na: https://drogeriawena.pl/pl/c/Krem-BB/216. Szeroki wybór spośród znanych producentów, ceny dopasowane na każdą kieszeń to tylko ułamek zalet zakupów online.

Widoczne niedoskonałości zakryj punktowo korektorem

Jeśli borykasz się z problemem pryszczy czy silnych zasinień pod oczami – warto w te miejsca nałożyć punktowo korektor. To pozwoli Ci odzyskać pewność siebie i cieszyć się nieskazitelną cerą. Jeżeli zależy Ci na tym, aby nawet w domowym zaciszu cieszyć się nienagannym wyglądem – wówczas skorzystanie z korektora wydaje się być najlepszym wariantem. Dzięki temu nie będziesz obciążać twarzy podkładem – możesz skupić się na silnym nawilżaniu oraz stosowaniu produktów przeznaczonych konkretnie pod Twój dermatologiczny problem. Zróżnicowaną ofertę korektorów znajdziesz tutaj https://drogeriawena.pl/pl/c/Korektory/154.

Nie rezygnuj z piękna

Obecnie okoliczności sprzyjają do spędzania czasu w domu. Warto wykorzystać ten czas do zadbania o urodę i ograniczenia kosmetyków kolorowych.

Drobne mankamenty urody możesz zakamuflować korektorem lub kremem BB, który pozwoli Ci czuć się pięknie we własnej skórze bez obciążania jej ciężkimi podkładami. Kosmetyki do makijażu jak i do pielęgnacji znajdziesz pod tym adresem https://drogeria-natur.pl – nie zwlekaj, skorzystaj z trwających promocji i zadbaj o swoją skórę. Każdy moment jest dobry, aby z troską zająć się swoją cerę – zimowe miesiące to z kolei szczególnie wymagający okres, dlatego warto zadbać o siebie!

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
Informacja prawna