Dermokosmetyki stosowane na wybiegach, dostępne dla każdego!

Kosmetyki stosowane przez gwiazdy wydają się niedostępne na co dzień oraz wyjątkowo drogie. Embryolisse udowadnia, że wcale nie musimy wydawać kroci na dermokosmetyki najwyższej jakości. Chcesz poznać sekret urody aktorek i modelek? Dowiedz się więcej o Embryolisse oraz tworzonych przez nas wyjątkowych kosmetykach, które pokochali wizażyści na całym świecie.

Z paryskich aptek na światowe wybiegi

Formuła kremu odżywczo-nawilżającego Embryolisse powstała w latach 50. za sprawą lekarza, będącego specjalistą w dziedzinie patologii skóry. Opracował wyjątkową recepturę, która miała nie tylko chronić ją, ale także działać pobudzająco, przyśpieszając regenerację. Kosmetyk trafił do wybranych, paryskich aptek, stając się coraz bardziej rozpoznawalnym i polecanym wśród kobiet.

Z czasem niezwykłe właściwości kremu dostrzegli także paryscy wizażyści, dzięki którym trafił on na wybiegi światowej sławy francuskich projektantów, zdobywając coraz większą popularność w tym obszarze. Przygotowywane do pokazów modelki również zwróciły uwagę na to, jak korzystny wpływ na ich skórę ma krem oraz jak delikatna i satynowa w dotyku stała się ich cera. Dlatego dermokosmetyki Embryolisse zaczęły rozprzestrzeniać się wśród modelek, a z czasem trafiły też do domów znanych aktorek, takich jak Monica Bellucci, Gwyneth Paltrow oraz Scarlett Johansson. Dziś także Polski mogą sięgnąć po bogactwo nawilżenia i odżywienia, jakie dają ich skórze tworzone z pasją kosmetyki Embryolisse.

Czym wyróżniają się dermokosmetyki Embryolisse?

Głównym czynnikiem wyróżniającym jest unikalna receptura, która została wielokrotnie doceniona. Wyjątkowa formuła oparta na naturalnych składnikach pozwala na dogłębne nawilżenie i odżywienie skóry. Wykorzystywanie naturalnych olejków, wzbogacanie kosmetyków o niezbędne dla skóry witaminy, stosowanie wyciągów z pełnych dobroczynnych właściwości owoców – wszystko to sprawia, że Embryolisse to dermokosmetyki najwyższej jakości. Teraz oddajemy je w ręce każdego, kto potrzebuje wyjątkowej pielęgnacji opartej na wiedzy i wieloletnim doświadczeniu.

Przeczytaj także:  Jak samodzielnie zrobić manicure hybrydowy?

Wybierz dermokosmetyki, które pokocha Twoja skóra

Nieustannie dopracowujemy naszą ofertę, aby sprostać oczekiwaniom i potrzebom każdego typu skóry. Proponujemy następujące serie kosmetyków:

  • Nawilżenie – kosmetyki mają na celu optymalnie nawilżyć i odżywić skórę. Zawierają naturalne składniki, takie jak olejek sezamowy, wosk pszczeli, proteiny soi, oraz witaminy A, E i F.
  • Regeneracja – celem tej serii jest przede wszystkim pełne odżywienie skóry oraz ochrona i wzmocnienie warstwy lipidowej naskórka, poprzez uodpornienie jej na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych
  • Anti-age – przygotowana z myślą o zatrzymaniu procesów starzenia skóry i utrzymaniu jej w nawilżeniu, odżywieniu oraz pełnej elastyczności i blasku.
  • Sekrety wizażystów – profesjonalne dermokosmetyki, które spełniają funkcję nie tylko upiększającą, ale także regenerującą i wygładzającą.
  • Oczyszczenie – pozycja obowiązkowa w codziennym demakijażu. Powstają na bazie roztworów wód z kwiatów rumianku oraz chabru, łagodnie oczyszczając cerę.
  • Kosmetyki dla mężczyzn – najnowsza seria Embryolisse, która powstała z myślą o aktywnych mężczyznach, którzy cenią sobie naturalność oraz jakość stosowanych kosmetyków.

Artykuł powstał przy współpracy z Embryolisse – producentem dermokosmetyków.

Informacja prawna