Aby mężczyzna poczuł się komfortowo: wizyta u Barbera

Popularny w Ameryce golibroda, dotarł także do naszego kraju. Salon barberski jest miejscem wyjątkowym. To strefa zarezerwowana dla dżentelmenów. Każdy mężczyzna potrzebuje odrobiny luksusu i pielęgnacji na najwyższym poziomie.

U Barbera otrzyma kompleksowe porady na temat pielęgnacji włosów, brody i skóry twarzy. W profesjonalnych salonach można się zaopatrzyć w oryginalne, męskie kosmetyki do pielęgnacji włosów i ciała.

Dla włosów, brody i pogody ducha

Wyposażenie salonów golibrody różni się od zwykłych lokali fryzjerskich. Porządne, designerskie fotele zapewniają maksimum komfortu podczas strzyżenia i innych zabiegów pielęgnacyjnych. Sam fakt, że u Barbera przebywają tylko i wyłącznie mężczyźni powoduje, że mogą poczuć się wyjątkowo we własnym towarzystwie. Barber to coś więcej niż obcinanie włosów. To synonim luksusu i kunsztu rzemieślniczego. Wszystkie usługi skoncentrowane są na potrzebach panów. Jest zatem profesjonalne strzyżenie, stylizacja włosów, brody, wąsów i boczków. W salonie golibrody znajdują się specjalne kosmetyki i środki np. do farbowania i koloryzacji włosów oraz brody. Modny mężczyzna ceni sobie dobry wygląd i zasługuje na specjalne traktowanie. W Barbera może być pewien najwyższej jakości usług.

Koloryzacja włosów u męskiego fryzjera

Siwiznę mężczyźni próbują ukryć na różne sposoby. Jednak w odróżnieniu od farbowania włosów u kobiet, męska koloryzacja wymaga fachowej wiedzy. Fryzjer męski wie, jak dobrze dobrać odcień, aby był trwały i idealnie pokrywał pierwsze oznaki siwizny. Warto zaufać specjaliście i wybierać odpowiednie metody pokrywania siwych włosów. W salonie barberskim dostępne są także kosmetyki do codziennej pielęgnacji wąsów i brody. Podczas ich zapuszczania należy dbać o skórę twarzy. Również w tym zakresie można liczyć na wsparcie profesjonalisty. Tym bardziej, że w zwykłych drogeriach i sklepach kosmetycznych, brakuje produktów dedykowanych panom. U męskiego fryzjera dostępne są wybrane linie kosmetyków dla dżentelmenów.

Przeczytaj także:  Jednodniowa farba do włosów – zmień się na chwilę!

Modne i stylowe przycięcie brody, wąsów i włosów, możliwe jest u fryzjera, który obsługuje tylko mężczyzn. Barber shop to doskonałe miejsce na spotkanie w męskim gronie przyjaciół. To także pewna forma spędzania czasu, dbania o wygląd i dobre samopoczucie.

BarberShop Praga – salon barberski w Warszawie.

Dodaj komentarz

Informacja prawna