7 powodów, dla których warto kupić szczoteczkę soniczną Oclean

Czy zdrowy i śnieżnobiały uśmiech to tylko marzenie? Nie, jeśli zadbasz o swoje zęby na miarę XXI wieku! Najnowsze technologie zrodziły niezwykły produkt – szczoteczkę soniczną. Markę Oclean oprócz innowacji cechuje szeroka dostępność i przystępne ceny. Dlaczego powinieneś wypróbować szczoteczki soniczne Oclean? Oto 7 powodów.

  1. Zdrowsze i bielsze zęby – powód do uśmiechu

Dzięki zawrotnej prędkości (40 tysięcy ruchów na minutę!), szczoteczka soniczna Oclean błyskawicznie usuwa wszystkie zanieczyszczenia. Takiej mocy czyszczącej nie mają ani szczoteczki manualne, ani elektryczne. Wkrótce zobaczysz efekty – jaśniejsze zęby i brak ubytków do leczenia.

Dokładne oczyszczanie zębów oznacza mniej płytki i kamienia nazębnego. To bardzo ważne nie tylko dla zdrowia zębów, ale i dziąseł.

  1. Sześć razy więcej płytki nazębnej usuniesz szczoteczką soniczną

Chcesz zapomnieć o próchnicy? Każdy model Oclean jest 6-krotnie skuteczniejszy w likwidacji płytki bakteryjnej niż tradycyjna szczoteczka. Dociera do najtrudniej dostępnych miejsc – przestrzeni między zębami i wokół zamków ortodontycznych. Wszystko dzięki mikrobąbelkom, które tworzą się w ustach pod wpływem sonicznych drgań. Skuteczne usuwanie osadu to najlepsza profilaktyka chorób zębów i dziąseł.

  1. Szczoteczki soniczne mają nowoczesne funkcje

Ze szczoteczką soniczną możesz na bieżąco monitorować efekty mycia zębów. Żyroskop wbudowany w szczoteczkę Oclean X sprawdza, z jaką dokładnością myjesz poszczególne partie uzębienia. W ocenie pomagają też czujniki nacisku i położenia. Dzięki temu zadbasz o zdrowie zębów długoterminowo. Świadectwem lepszych nawyków będą dane zgromadzone w aplikacji mobilnej.

  1. Optymalne tryby pracy dla Twoich potrzeb

W każdej szczoteczce sonicznej Oclean zaprogramowano 3 tryby pracy. Wraz z regulacją częstotliwości drgań, tworzą mnóstwo różnych programów. Co zaserwujesz swoim zębom – delikatny masaż dziąseł, mocne wybielanie czy standardowe czyszczenie?

Niezależnie od wybranego trybu, szczoteczka soniczna będzie delikatna dla dziąseł i zębów wrażliwych. Nie zaszkodzi też implantom i rozchwianym zębom.

  1. Nie musisz mierzyć czasu – wbudowany timer

Kontrola czasu jest banalnie prosta, gdy szczoteczka wyłącza się automatycznie po 2 minutach. Wiele szczoteczek sonicznych daje też sygnał po każdych 30 sekundach. Łatwo więc przeznaczyć tyle samo czasu na każdą partię zębów. Taki przebieg szczotkowania daje pewność skutecznej higieny.

  1. Gwarancja producenta i wymienne końcówki

Zakup szczoteczki sonicznej to inwestycja na lata. Urządzenia Oclean podlegają 24-miesięcznej gwarancji dystrybutora. W tym czasie możesz skorzystać z usług serwisowych, jeśli dojdzie do awarii. Najczęściej szczoteczka działa bez zarzutu – wystarczy o nią dbać, aby w pełni wykorzystać jej żywotność.

Końcówki szczoteczek Oclean ulegają zużyciu. Wymieniaj je co 3 miesiące lub częściej. Jeśli końcówka dołączona do zestawu jest zbyt miękka lub twarda, możesz zamówić inne. Przygotowano wiele wariantów, które różni zastosowanie i twardość włosia.

  1. Nowoczesna aplikacja mobilna

Wszystkie informacje o swojej szczoteczce sonicznej znajdziesz w aplikacji Oclean. Tam zsynchronizujesz przez Bluetooth wybrany program szczotkowania i sprawdzisz jego efekty.

Aplikacja poinformuje Cię też, kiedy powinieneś wymienić końcówkę. Oprócz gotowych programów możesz skorzystać z inteligentnej rekomendacji lub stworzyć własny, niestandardowy program z dowolną liczbą kroków. To proste!

  1. Innowacyjność

    Marka Oclean jako pierwsza na świecie wprowadziła na rynek szczoteczki z ekranami dotykowymi. Przez ekran dotykowy można zmienić tryby i programy mycia, sprawdzić efektywność szczotkowania i wiele innych. Ekran jest oczywiście wodoodporny, więc nie musimy martwić się, że zaleje się w trakcie szczotkowania. W ekran dotykowy wyposażona jest szczoteczka Oclean X oraz Oclean X Pro.

Oceń artykuł
[Suma: Średnia: ]
Informacja prawna