3 sposoby na seks bez penetracji

seks bez penetracji

Może nie czujecie się jeszcze gotowi na rozpoczęcie współżycia? Może zapomnieliście prezerwatywy? Może choroba uniemożliwia Wam aktualnie odbycie pełnego stosunku? A może szukacie urozmaicenia dla Waszego życia erotycznego? Orgazm orgazmowi nierówny, każdy jest inny, a osiągnąć je można na niezliczoną ilość sposobów. Ogranicza Was tylko fantazja. Oto 3 nieoczywiste pomysły na seks bez seksu, czyli seks bez penetracji.

Wspólna masturbacja

Tak, wspólna. Nie wzajemna, tylko wspólna. To świetny sposób na niemal gwarantowany orgazm, bo kto zna nasze ciała lepiej, niż my sami? Jeśli tylko nie wstydzicie się nagości i nie czujecie się skrępowani, spróbujcie masturbować się na oczach partnera lub partnerki. To także doskonała okazja, by lepiej poznać się nawzajem. Obserwując, uczymy się, co najbardziej lubi nasza druga połówka. Czy woli delikatny i powolny, a może nieco szybszy i ostrzejszy dotyk. Jak i gdzie najbardziej lubi być dotykana. Dodatkowo taki pozornie prosty akt, ma w sobie nutkę zakazanego owocu i łamania tabu. Być może czasem fantazjowaliście o podglądaniu lub byciu podglądanym? W ten sposób możecie spełnić swoje fantazje.

Odkrywanie stref erogennych

Czy wiecie, że na ciele jest niezliczona wręcz ilość miejsc i stref erogennych, które mogą przynieść pełną satysfakcję i orgazm, a każde z nas może mieć te strefy gdzie indziej zlokalizowane? Nasze ciała są jak mapa skarbów, na której niejedna lokalizacja może nas zaskoczyć. Za główne przykłady stref erogennych uchodzą sutki, łechtaczka, krocze i odbyt, ale spróbujcie wyjść poza utarte schematy. Zacznijcie od delikatnego, erotycznego masażu i podążajcie za reakcjami drugiej osoby. Możecie użyć dłoni, ust, albo erotycznych gadżetów, którymi drażnić będziecie plecy, pośladki, szyję, zagięcia łokci czy kolan, lub nawet palce u rąk i stóp czy płatki uszu. Dajcie się ponieść fantazji, zdajcie się na partnera/ partnerkę, a może uda Wam się doświadczyć zupełnie nowego rodzaju orgazmu płynącego z zaskakujących części ciała.

Przeczytaj także:  6 skutecznych sposobów na przedłużenie stosunku - sprawdzone metody i środki na opóźnienie wytrysku

Sekretny czar seks gadżetów

Na rynku istnieje wiele zabawek przeznaczonych dla kobiet i mężczyzn. Wybierzcie się razem do seks shopu lub zróbcie zakupy w sieci. Tu też wybierzcie coś niestandardowego. Oprócz popularnych wibratorów znajdziecie bowiem wiele najróżniejszych masażerów, które potocznie nazywamy magicznymi różdżkami. Ich silne wibracje sprawdzą się nie tylko do pobudzania kobiecych stref intymnych, ale także męskich, a takie eksperymenty sprawią, że zabawa nigdy się nie znudzi.

Jest tyle sposobów na dawanie rozkoszy, ile tylko jesteście sobie w stanie wyobrazić, a penetracja nie jest warunkiem udanego pożycia. Ba! Nie jest w ogóle warunkiem koniecznym, by Waszą bliskość nazwać seksem i abyście odczuwali seksualną satysfakcję. Niezależnie od tego, z jakiego powodu nie jesteście zainteresowani tradycyjną penetracją, jakie macie fizyczne czy emocjonalne powody, by tego nie chcieć, to fantazja i kreatywność mogą naprowadzić Was na niezliczone możliwości uzyskania zadowolenia w związku. W seksie bez penetracji najważniejszy jest czas i powolne narastanie podniecenia. Stopniowe zwiększanie seksualnego napięcia i budowanie nastroju to natomiast klucze do najintensywniejszych orgazmów.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
Informacja prawna