Zobacz 3 najbardziej stylowe ekspresy do kawy

Jeśli urządzasz kuchnię w swoim mieszkaniu, to doskonale wiesz, że diabeł tkwi w szczegółach. Stylowe szafki czy dopasowane kafelki to nie wszystko. Liczą się dodatki! Zarówno te niewielkie – na przykład designerskie solniczki i pieprzniczki – jak i te nieco większe, w postaci sprzętów AGD. Dziś pomagamy wybrać stylowy ekspresy do kawy. Na co zwracać uwagę, co jest modne, jak wyróżnić wnętrze i cieszyć się połączeniem estetycznego wyglądu z funkcjonalnością ekspresu?

Ekspres do kawy na początek

Wybór małych sprzętów AGD, które będą dobrze komponować się z wnętrzem to nie lada wyzwanie. Najlepiej zacząć od jednego urządzenia i pozostałe dobierać pod ten sam styl. Możemy rozpocząć kompletowanie sprzętów od ekspresu – z filiżanką kawy w ręku lepiej planuje się i przegląda kolejne strony internetowe z dodatkami do wnętrz!

Ekspres do kawy – na co zwrócić uwagę?

Czym kierować się podczas wyboru ekspresu do kawy? Warto zacząć od sprecyzowania swoich potrzeb. Dla osób zabieganych, które potrzebują szybko zaparzyć swój ulubiony napój, najlepiej sprawdzą się ekspresy automatyczne. Wtedy przygotowanie kawy ogranicza się do wybrania wielkości napoju – ekspres robi za nas całą resztę!

Dobrze jest też przed zakupem zapoznać się z opiniami innych konsumentów w internecie. Pamiętajmy jednak, że dużo zależy od tego, kto ma być użytkownikiem ekspresu i jakie ma wymagania. Przykładowo: rodzina z małym dzieckiem doceni cichy ekspres do kawy, który nie zakłóci drzemki najmłodszego domownika. Z kolei osoba, która mieszka sama, może nie zwracać uwagi na głośność sprzętu.

Przygotowaliśmy zestawienie trzech najbardziej stylowych ekspresów do kawy NESCAFÉ® Dolce Gusto®. Modele wyróżniają się na rynku niekonwencjonalnym designem i łatwością obsługi.

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Lumio™

Ten ekspres automatyczny łączy w sobie minimalistyczny wygląd z mnogością opcji. Fantazyjny kształt to niewątpliwie jedna z jego większych zalet. Doskonale sprawdzi się zarówno w industrialnych i surowych wnętrzach, jak i tych bardziej designerskich. Lumio™ jest do tego niezwykle kompaktowy, a wszystkie jego elementy są dokładnie przemyślane. Warto dodać, że możemy w nim przygotować aż 30 różnych napojów – intensywne Espresso, aromatyczne latte, gorące czekolady oraz herbaty i kawy na zimno.

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Piccolo XS

Stylowy ekspres na kapsułki Piccolo XS ma bardzo oryginalny design. Najlepiej sprawdzi się w tradycyjnych kuchniach oraz tych stonowanych o minimalistycznym wystroju. Jego ciekawa forma i niebanalny kształt z pewnością będą stanowiły ozdobę wnętrza. Piccolo XS dostaniemy w trzech kolorach – czarnym, białym i czerwonym. Również w tym ekspresie możemy przyrządzić 30 różnych napojów. Warto wspomnieć, że urządzenie posiada tryb zasilania Eco, który automatycznie wyłącza ekspres po minucie bezczynności.

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Esperta

To, co w tym ekspresie wyróżnia się na tle pozostałych, to dwa dodatkowe tryby parzenia. Espresso Boost to funkcja, która pozwala na uzyskanie intensywności kawy, z kolei użycie Delicate Brew sprawia, że duże porcje napojów są bardziej aromatyczne i zrównoważone. Dodatkowo możesz spersonalizować swoją kawę przy użyciu smartfona! Wystarczy, że zainstalujesz aplikację NESCAFÉ® Dolce Gusto®, a będziesz mogła zdalnie wybierać wielkość i temperaturę napoju. Prawda, że wygodne? Dodaj do tego niebanalny design – i wymarzony ekspres znaleziony!

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz

Informacja prawna