Znajdź miłość na szybkich randkach

Szybkie randki (ang. speed dating), to rosnący w ostatnim czasie trend na szybkie randkowanie oraz nowy sposób poszukiwania miłości przez singli w dużych miastach Polski takich jak Kraków, Katowice, Wrocław, Warszawa, Łódź. czy Poznań.

Imprezy dla singli w formie speed datingu organizowane są przez MiniRandki.pl i podzielone są na kategorie wiekowe. Przedziały wiekowe są różne, od 25-35 lat do 30-43 lata, a nawet grup 40+ i 50+. Szybkie randki polegają na serii krótkich parominutowych rozmów, podczas których rozmawiamy z każdą osobą przeciwnej płci uczestniczącą w spotkaniu. Oszczędzamy w ten sposób sporo czasu oraz zwiększamy swoje szanse na poznanie interesującej nas osoby. Na koniec wszystkich rozmów oddajemy organizatorowi kartkę z imionami osób, z którymi chcielibyśmy nawiązać dalszą relację. Jeśli nasze imię zaznaczyła też osoba, którą jesteśmy zainteresowani następuje wymiana naszych kontaktów.

Szybkie randki odbywają się z reguły w barach albo kawiarniach. Czasem organizator decyduje się na organizację spotkań tylko dla określonych grup ludzi. Możemy znaleźć spotkania tylko dla osób z wyższym wykształceniem, tylko dla osób aktywnych albo tylko dla podróżników. Jest to kolejna kategoria podziału oprócz oczywiście wieku. Szybkie randki to spotkania atrakcyjne dla bardzo szerokiego grona osób, przez co istnieje duże prawdopodobieństwo, że znajdziesz na takim spotkaniu osobę o podobnych zainteresowaniach do twoich. Jest to też najszybsza droga do nabrania randkowego doświadczenia dla osób nie do końca doświadczonych w tej kwestii. Szybkie randki są też dobrym wyjściem dla osób zapracowanych, mających mało czasu, którego nie mogą przeznaczyć na tradycyjne randkowanie.

Przeczytaj także:  Sukienka weselna na wiosenne przyjęcie – co wybrać?

Zachęcamy do sprawdzenia opinii o speed datingu oraz do wzięcia udziału w zabawie. Jeśli jesteś singlem/singielką i brakuje ci wrażeń oraz drugiej połówki z pewnością wyjdziesz ze spotkania bardzo zadowolony/zadowolona. Kto wie, czy to właśnie na nim nie znajdziesz miłości na całą resztę swojego życia? Nie czekaj i przekonaj się sam/sama. Im dłużej zwlekasz tym więcej wartościowych osób cię omija.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
Informacja prawna