W jaki sposób dobrać strój kąpielowy do figury?

Na plaży każda kobieta chce się prezentować doskonale. Nie powinno więc być zaskoczenia, że przed sezonem letnim wiele kobiet odchudza się i szuka sposobu na idealną sylwetkę. Jednak istotne będzie również właściwe wybranie kostiumu pod kątem sylwetki tej osoby, która po dany produkt będzie sięgała. Zaglądając do sklepów można znaleźć wiele ciekawych propozycji jeśli chodzi o kostiumy kąpielowe, warto więc zadbać o ich dopasowane do sylwetki, by właśnie ten strój również pozytywnie wpłynął na wygląd.

Duży wybór dostępnych strojów

W sklepach oferujących kostiumy kąpielowe znajdziemy wiele ciekawych propozycji między innymi takie opcje jak stroje jednoczęściowe, strój dwuczęściowy czy np. strój kąpielowy z wysokim stanem. W związku z tym, że ciekawych propozycji nie brakuje każdy kupujący będzie miał okazję coś interesującego dla siebie wybrać. Właściwe dobranie stroju to także szansa na to, by skutecznie również tuszować ewentualne niedoskonałości sylwetki, więc skoro takie możliwości istnieją, to warto je wykorzystać.

Sięgnij po dobrą jakość i świetny produkt

Zaglądając do oferty bikinarium.pl można liczyć na wiele ciekawych propozycji. Sklep oferuje wiele ciekawych produktów, na które można zwrócić uwagę, w tym właśnie takie propozycje, które można dopasować do konkretnej sylwetki. Jeśli zastanawiacie się jak dobrać strój kąpielowy do figury możecie liczyć na naszych kilka podpowiedzi, które znajdziecie poniżej. Uwzględnić należy proporcje sylwetki, które mają kluczowe znaczenie dla wyboru konkretnego stroju kąpielowego.

Sylwetka gruszka

W tej sylwetce mamy wąskie ramiona i mały biust, ale szerokie biodra. Dlatego trzeba sięgnąć po taki strój, który pozwoli na to, by uwydatnić małe piersi, np. biustonosz bardotka, która świetnie się sprawdzi w tej sytuacji. Można także postawić na strój, który poszerzy ramiona (wiązany na szyi).

Sylwetka klepsydra

Dla wielu doskonała sylwetka – biodra takiej samej szerokości co ramiona i wąska talia. Większość modeli będzie odpowiednia, natomiast trzeba uwzględniać wielkość piersi i w ten sposób dobierać produkt. Można także postawić na jednoczęściowy strój z wycięciami w talii albo odkrytymi plecami.

Sylwetka odwrócony trójkąt

Sylwetka nazywana także marchewką. Szerokie ramiona i wąskie biodra. Dość często panie o tym rodzaju figury mają większy biust i sylwetka nie wygląda harmonijnie. Dlatego trzeba postawić na optyczne zmniejszenie ramion. Warto się zdecydować na biustonosz z klasycznymi ramiączkami i wybrać figi dwukolorowe, które optycznie powiększą biodra.

Wybierając strój kąpielowy warto więc zwrócić uwagę na to jakie propozycje są przygotowane i uwzględniać wygląd własnej sylwetki, ponieważ może mieć to duży wpływ na to jak ostatecznie będzie się wyglądało na plaży.

Oceń artykuł
[Suma: 3 Średnia: 5]
Informacja prawna