Top 5 pomysłów na prezent na Baby Shower!

Chociaż organizowanie imprezy Baby Shower jest stosunkowo nowym zwyczajem, stale zyskuje ono na popularności. Zwykle oczekuje się, że goście zaproszeni na tego typu przyjęcie przyniosą ze sobą prezenty, które pomogą skompletować wyprawkę dla maluszka. Poniżej prezentujemy kilka propozycji, które z pewnością przydadzą się przyszłym rodzicom!

1.     Ubranka

Jeden z podstawowych niezbędników dla przyszłych mam i tatusiów. Mogą to być śpioszki, koszulki czy nawet skarpetki. Ubranka będą upominkiem, który na pewno przyda się świeżo upieczonym rodzicom, bez względu na płeć dziecka. Warto jednak przed zakupem upewnić się, czy ciuszek wykonany jest z odpowiedniego materiału – skóra maluszka jest bowiem wyjątkowo wrażliwa i delikatna.

2.     Pieluszki

Każdy rodzic zgodzi się na pewno ze stwierdzeniem, że pieluszek nigdy nie jest za wiele. Dlatego, chociaż nie jest to może prezent szykowny, z pewnością będzie jednym z najpotrzebniejszych i najbardziej praktycznych upominków. Zapas pieluch na pewno zostanie szybko wykorzystany, a przy okazji odciąży trochę budżet rodziców.

3.     Szumiący miś

Usypianie maluszka jest zwykle trudnym i czasochłonnym zadaniem. Istnieją jednak rozwiązania, które mogą znacznie je ułatwić. Jednym z nich są zabawki pluszowe emitujące szum różowy zbliżony do dźwięków z brzucha matki, który skutecznie usypia każde dziecko. Misie, króliczki i inne tego typu zabawki znajdziesz na stronie sklepu Whisbear. Dowiesz się tam również więcej na temat działania przytulanek emitujących różowy szum.

4.     Przewijak

Będzie świetnym rozwiązaniem dla gości składających się na prezent w kilka osób. Stanowi bowiem jeden z niezbędnych elementów wyposażenia pokoju dziecka, który może jednak nadwerężyć nieco budżet rodziców malucha. Przewijak znacznie ułatwi niedoświadczonej parze ubieranie lub zmianę pieluchy i z pewnością będzie służył im przez długi czas. Warto jednak skonsultować ten zakup z przyszłymi rodzicami, gdyż powinien on być dopasowany rozmiarem do umeblowania pokoju.

5.     Zestaw pielęgnacyjny

Zestaw pielęgnacyjny jest prostym, ale niezawodnym prezentem dla wszystkich przyszłych rodziców. Powinien być lekki i poręczny, by skutecznie ułatwić przenoszenie niezbędnych pieluszek, kremów czy pudrów. Pozwoli trzymać wszystkie potrzebne produkty pod ręką, niezależnie od miejsca, w którym akurat znajdzie się rodzic z maluszkiem.

Baby Shower jest niezapomnianym przyjęciem dla przyszłych rodziców. Stanowi on bowiem wyraz wsparcia i pomaga przygotować się do nowego etapu w życiu. Będąc gościem na imprezie Baby Shower, warto zatem zadbać o to, by wybrać prezent, który na pewno zadowoli każdą mamę i tatę.

Oceń artykuł
[Suma: Średnia: ]
Informacja prawna