Prezent dla pary na święta – ciekawe pomysły

Wybór prezentu dla pary na święta zwykle nie jest prosty, ponieważ małżonkowie czy partnerzy mogą mieć odmienne zainteresowania i pasje. Właśnie dlatego jednym z najlepszych podarunków dla pary jest voucher prezentowy na wspólny wyjazd lub inną atrakcję.

Wyjazd we dwoje – idealny podarunek na święta

Zdecydowana większość ludzi lubi wspólne wyjazdy. Oczywiście dla niektórych największą atrakcją będzie zwiedzanie, dla innych kąpiele w basenie lub w morzu, a dla pozostałych jedzenie i rozrywka. Okazuje się, że prezent dla pary na święta może spełnić wszystkie te marzenia i pragnienia dwojga zakochanych osób. Doskonałym podarunkiem pod choinkę jest voucher na wyjazd do Zakopanego we dwoje. Taki weekend to świetna okazja do spędzenia razem czasu, poznania się, a także odprężenia i zrelaksowania. W skład podarunku wchodzą dwa noclegi, dwa śniadania oraz godzinny seans w strefie wellness (jacuzzi i sauna). Dodatkowo partnerzy mogą wspólnie pozwiedzać okolicę, wybrać się w góry lub na narty, jak również pochodzić po sklepach oraz odkryć atrakcje przyrodnicze w okolicach Zakopanego. Innym wspaniałym podarunkiem może być voucher na romantyczny pobyt w winnicy, w skład którego wchodzi zwiedzanie winnicy i winiarni, poznawanie tajników produkcji tego trunku, degustacja pięciu rodzajów alkoholi, kolacja dla pary, nocleg i śniadanie. Jeszcze innym podarunkiem dla dwojga jest relaksujący weekend z aquaparkiem. W skład takiego prezentu wchodzą dwa noclegi z zapewnionymi posiłkami (śniadania i kolacje) oraz możliwość skorzystania z aquaparku.

Wspólne przeżycia, czyli coś dla ciała i ducha

Innym doskonałym podarunkiem dla pary na święta jest voucher na kolację w ciemnościach. To niesamowite doświadczenie, które umożliwia skosztowanie trzech dań w zupełnych ciemnościach. W ten sposób zmienia się proces postrzegania, uaktywnia się zmysł smaku i słuchu, a zadaniem gości jest odgadnięcie, co znajduje się w potrawach. Kucharze nie ułatwiają zadania, ponieważ tworzą dania o ciekawym kształcie, fakturze i smaku. Dla osób, które lubią degustacje, doskonałym prezentem może być też wizyta w pijalni czekolady lub zwiedzanie palarni kawy. Ten drugi podarunek na pewno świetnie sprawdzi się w przypadku miłośników aromatycznego espresso lub cappuccino, zwłaszcza że w skład zestawu prezentowego wchodzi wycieczka po palarni, zapoznanie uczestników z wypalaniem ziaren oraz degustacja smacznej kawy. W ramach świątecznego podarunku dla pary można także zdecydować się na zakup vouchera na relaksacyjną sesję floatingu dla dwojga. Tego typu atrakcja polega na unoszeniu się na powierzchni wody w innowacyjnej kabinie. Sesja floatingu jest porównywana do uczucia lewitowania i daje wiele korzyści: zmniejsza poziom stresu, odpręża i relaksuje, a także sprawia, że mięśnie odpoczywają, a człowiek zapomina o troskach. Tego typu podarunek to doskonały prezent dla osób, które chcą spróbować czegoś nowego, a jednocześnie mają stresującą pracę.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
Informacja prawna